Back to Question Center
0

Tipy od Semalt o tom, jak blokovat texty, nežádoucí e-maily a telefonní hovory

1 answers:

Max Bell, Semalt Customer Success Manager, uvádí, že falešné texty, nežádoucí e-maily a otravné marketingové hovory mohou rychle zničit váš večer. V loňském roce informoval komisař pro informace více než 114 000 nevyžádaných textů a otravné hovory. Očekává se však, že počet narůstá na miliony kvůli nárůstu spammerů na internetu. Zkušenost s vymazáním falešných textových a nevyžádaných e-mailů z vašeho účtu není jen časově náročná, ale i nákladná.

Jak blokovat nežádoucí texty

Bombardovali jste texty spamerů? Žádný prostor pro paniku! Pokud obdržíte texty od útočníků, jako je např. Správce nároků na ochranu plateb (PPI), měli byste zvážit hlášení věci poskytovateli sítě za účelem získání dalších směrnic - where can you buy fake money that looks real. Dobrý počet poskytovatelů sítí nabízí potenciálním zákazníkům bezplatné metody, jak zabránit spamerům, aby je rozzuřili. Chcete-li nahlasovat škodlivé texty, přejděte nechtěný text na číslo 7726 a vložte platné číslo odesílatele. Hlavní sítě jsou v popředí k ochraně zákazníků před obtěžováním spamerů a hackerů. Politiky a normy upravují způsob, jakým fungují poskytovatelé sítí a společnosti. Jako mobilní uživatel se můžete rozhodnout podat stížnost nebo podat stížnost Úřadu komisařů pro informace. Společnosti, které porušily podmínky smlouvy, nakonec zaplatí pokutu vyšší než 500 000 liber. Nedávno společnost poskytující úvěr, která působí v Bradfordu, skončila v posledních šesti měsících s pokutami ve výši 80 000 liber po zaslání milionů otravných textů.

Jak zablokovat nepříjemné telefonní hovory?

Telefonická preferenční služba (TPS) pomohla uživatelům mobilních sítí, kteří dostávali nepříjemné marketingové volání od spamerů. Chcete-li zastavit hovory od obchodních a marketingových stratégů, zaregistrujte své číslo mobilního uživatele na službě Telefonní předvolby. Společnosti již nemají oprávnění volat po registraci do organizace TPS. Chcete-li se zaregistrovat k této službě, pošlete "TPS" spolu s vaší e-mailovou adresou na číslo 85095. Během několika minut obdržíte potvrzení z telefonního seznamu, které potvrzuje, že jste byli přidáni do databáze. Některé telefonní společnosti také nabízejí služby, které pomáhají blokovat nepříjemné hovory. Poplatky se však mohou lišit v závislosti na instalaci produktu blokujícího hovor.

Jak blokovat nevyžádané e-maily?

Příjem nechtěných e-mailů od spamerů každý den může být rozzuřený. Vzestup spamerů na internetu se časem zvyšuje. Spamové používají nevyžádané e-maily k přístupu ke koncovým uživatelům. Jako uživatel mobilního telefonu se vyhněte kliknutí a otevření e-mailů pocházejících z nedůvěryhodné domény. Spammer dostane oznámení poté, co otevřete odkaz odeslaný na váš e-mailový účet. Použijte tlačítko "odhlásit se", chcete-li zabránit nechtěným e-mailům přejít do doručené pošty. Pokud jste dostali pravidelné e-maily z konkrétních e-mailových adres, zablokování e-mailových adres je nejlepším záběrem. Zabránění adresě zajistí, že budoucí e-maily pocházející z blokovaných e-mailových adres se dostanou do složky spamu.

Aktualizace antivirového programu je nesmírně důležitá, pokud jde o bezpečnost vašeho mobilního telefonu. Nedovolte, aby se vaše večery zničily obtěžující hovory, falešné texty a nežádoucí e-maily. Využívejte výše zdůrazněné triky a tipy, abyste byli na bezpečnější straně.

November 26, 2017