Back to Question Center
0

Semalt: Zůstaňte v bezpečí z toho, co hackeři dělají s kompromitovanými stránkami WordPress

1 answers:

Často se dozvídáme o webových stránkách, na které se zaměřují hackeři a spamátoři. Většina webmasterů předpokládá, že pokud nejsou k dispozici žádné údaje k ukrácení, jako jsou údaje o kreditní kartě nebo informace o bankovních účtech, nezáleží na tom, že jejich stránky jsou ohroženy. Bohužel se mýlí, protože hackeři mohou dělat hodně věcí se svými stránkami WordPress.

Hlavní věci, které hackeři nebo spamátoři mohou dělat s vaším webem, jsou popsány níže Ryanem Johnsonem, předním odborníkem na Semalt - curso de fotografia em portugues gratis.

Vynechané weby a jejich offline:

Nejčastěji hackeři nebo spamátoři nahradí svůj webový obsah a články vlastním. Například některé ze zpravodajských stránek jsou napadány a jejich politický obsah je nahrazen články souvisejícími s terorismem. Hackeři se prostě chlubí, že napadli vaše stránky a nemůžete nic dělat, aby zakryli, co dělají. Každý, kdo navštíví váš web, zjistí, že váš web byl napaden. Příklad poškozeného webu je opennet.net. Pro hackery, kteří váš obsah nahradí propagandou, jsou vaše webové stránky místem pro bezplatnou reklamu.

Odeslat spam

Hackeři i nadále posílají nevyžádanou poštu na velké množství lidí pomocí vašich informací, jako jsou uživatelská jména nebo hesla. Statistica odhaluje, že 54% všech odeslaných nebo přijatých e-mailů bylo spam. Další zpráva z průzkumu naznačuje, že hackeři kompromisují spoustu stránek WordPress a používají je k zasílání spamových e-mailů spoustě uživatelů každý den. Ve většině případů správci webu ani neví, že jejich stránky byly zasaženy hackery. Mohou také zaznamenat, že se webové stránky zpomalují a hroty na serveru se staly běžným problémem. Útočníci získávají z této věcí dva hlavní výhody: nejprve využívají serverové prostředky zdarma. Za druhé, zničíte vaši pověst online a zničíte hodnocení stránek ve výsledcích vyhledávačů.

Škodlivé přesměrování:

Hackeři nebo spamátoři se také podílejí na škodlivých aktivitách. Přesměrování je pro ně efektivní k tomu, aby umožnilo provoz na různých škodlivých a škodlivých webových stránkách. Uživatelé dokonce ani nevědí, že k nim dochází, a je časté, když se vaše reklamy nezobrazují správně. Útočníci využívají přesměrování a posílají vysoce kvalitní provoz na svých internetových stránkách. Jejich motivem je zlepšit hodnocení vyhledávačů svých stránek a šířit škodlivý obsah na internetu.

Hostitelské phishingové stránky:

Hackeři používají phishingové stránky, aby oklamali návštěvníky, aby poskytovali soukromé či citlivé informace. Nejčastěji se vydávají za bankéř nebo maloobchodníky a snaží se nám dát jim informace, jako jsou naše uživatelská jména a hesla. Také ukradnou podrobnosti o naší kreditní kartě pomocí těchto phishingových stránek. Hackeři zachycují mnoho informací o slavném webu WordPress a příklad phishingové stránky je eff.org.

Ransomware:

Ransomware je škodlivý program, který může zablokovat přístup k vašemu webu a vyžaduje, abyste zaplatili výkupné, pokud chcete mít přístup obnoven. Hackeři používají ransomware jako způsob výdělku a napadají mnoho webových stránek a blogů. Chcete-li zabránit útokům ransomware, měli byste mít zálohy souborů. Pokud máte záložní soubory, možná budete muset zaplatit výkupné hackerům, protože vám nebudou moci používat vaše stránky WordPress pro obchodní účely.

Bez ohledu na to, jaký typ podnikání děláte a kolik návštěvnosti vašeho webu WordPress získává, mohou hackeři nebo útočníci snadno zjistit, jak používat webové stránky z osobních důvodů.

November 26, 2017