Back to Question Center
0

Semalt: Typy webových stránek WordPress, které můžete vytvořit

1 answers:

WordPress je jedním z nejpopulárnějších systémů pro správu obsahu a pomáhá vytvářet profesionální webové stránky a blogy. Na základě nejnovějších statistik používá WordPress více než sedmdesát procent blogerů a webmasterů po celém světě. Před vytvořením webu budete potřebovat název domény a hosting - computer repair san jose area. Nakonec všechny dostupné nástroje, témata a pluginy vám umožní vytvořit fantastickou webovou stránku, od osobních blogů až po známé internetové značky.

Oliver King, vedoucí expert na Semalt , navrhuje podívat se na typy stránek, které můžete vytvořit pomocí WordPress.

1. Blog a osobní stránky

WordPress začal svou cestu jako prostě blogovací platforma a vyvinul se do výkonného systému pro správu obsahu. V posledních několika letech byly pomocí WordPress vytvořeny stovky až tisíce osobních webových stránek a blogů. Jsou leštěné, zralé a sofistikovanější než kdy jindy a z těchto blogů se můžete hodně naučit. Wordpress má spoustu nástrojů a témat, ze kterých můžete vybrat, a můžete snadno vytvořit osobní blog nebo web.

2. Obchodní web

Pro podnikatele a značky, WordPress je nejlepším a nejpohodlnějším způsobem, jak vytvořit během několika minut profesionálně vyhlížející stránky. Téměř všechny velké značky a firmy už používají WordPress k tomu, aby mohly své stránky nabízet, protože jim dává velké šance na růst jejich podnikání.

3. eCommerce webové stránky

Wordpress se stal řešením go-to a pomohlo vytvořit e-commerce stránky. Jeho úžasné pluginy a motivy usnadňují vytváření míst podle vašeho výběru. Některé z oblíbených pluginů jsou WooCommerce, WPEcommerce a Easy Digital Downloads, které pomáhají převést vaše stránky na plně funkční a komplexní platformu elektronického obchodu. Také vám pomáhá přijímat platby online, spravovat zásoby, daně, přepravu a zákazníky pod jednou střechou.

4. Pracovní rada

Pokud se chcete rozvíjet online pracovní desku, můžete zkusit WordPress. Některé slavné webové stránky jako Problogger a Smashing Magazine používají WordPress k vývoji hezky vypadajících stránek. Tento systém správy obsahu nám umožňuje vytvářet pracovní desky, kde si zaměstnavatelé mohou snadno zveřejnit seznamy pracovních pozic a odborníci se mohou přihlásit online.

5. Obchodní adresář

Stejně jako pracovní desky, existuje vysoká poptávka po obchodních adresářích a WordPress má širokou škálu pluginů pro obchodní adresy, ze kterých si můžete vybrat. Můžete také vytvářet webové adresáře, které nebudou omezeny na jednu firmu.

6. Webová stránka pro otázky a odpovědi

Pokud chcete vytvořit verzi Stack Exchange, Quora a Yahoo Answers, WordPress vám usnadní práci. Kombinujte různé nástroje a pluginy systému pro správu obsahu a začněte s prosperující online komunitou.

7. Neziskové a náboženské webové stránky

Pomocí aplikace WordPress je rychlé a snadné vytvářet vysoce kvalitní neziskové a náboženské stránky. Obsahuje určité specifické pluginy a snadno můžete přidávat formuláře pro dárcovství a peníze. Také můžete přijímat dary prostřednictvím služby PayPal a to vše je způsobeno programem WordPress.

8. Webové stránky portfolia

Pokud potřebujete nejlepší místo pro prezentaci svého portfolia, měli byste jej přidat na stránku WordPress. Jedná se o jediný systém pro správu obsahu, který vám pomáhá vytvářet ohromující obrazové galerie a úžasné posuvníky, aby se svět dozvěděl o vaší tvořivosti a nadání.

9. Webové stránky kuponů

Chcete-li si vydělat pobočkové provize ze stovek až tisíců webů, které nabízejí speciální slevy na své produkty a služby, měli byste si vytvořit vlastní webové stránky kuponů a začít. Wordpress umožňuje přidávat, spravovat a vypršet kupony online. Můžete také ohodnotit a hlasovat své kupony a to vše se provádí pomocí správce panelu WordPress.

10. Aukční webové stránky

Pokud hledáte webové stránky, jako je eBay, kde se každý den konají dražby, můžete pomocí služby WordPress vytvořit plně funkční aukční web. Uživatelé mohou nabízet platby, uskutečňovat platby prostřednictvím svých bezpečných voleb a získáte z aukčního místa hodně.

November 26, 2017