Back to Question Center
0

Semalt: Jak zablokovat WordPress Spam Bots? - Super průvodce

1 answers:

Spam boty mohou být velmi tvrdošíjní, pokud jde o generování užitečných statistik pro vaše webové stránky. Zkreslí vaše analytické informace, přinesou nepravdivé údaje, stejně jako odstraní mnoho spamových odkazů v sekci vaše komentáře. Naštěstí Frank Abagnale, vedoucí odborník z Semalt , ví, jak odstranit WordPress spam z vašeho webu WordPress - شركة لتنظيف المنازل بالخرج.

Spamboty

Spamboty jsou škodlivé programy, které jsou prováděny k provádění mnoha internetových podvodů. Tyto programy se snaží vytvořit e-mailové seznamy pro šíření svých nástrojů prostřednictvím spamových e-mailů dalším uživatelům. Jakmile obětují oběti a kliknou na ně, uživatelský počítač funguje pod příkazy útočníka. Spamové boty se pokoušejí zaregistrovat na falešné uživatelské účty, zkreslovat data analýzy a také krást informace o zákaznících. Odstranění těchto robotů je nezbytné.

Proč byste měli odstranit spam boty WordPress

Lidé, kteří vytvářejí webové stránky, potřebují digitální marketing jednou za čas. S nevyžádanými spamy v popravě nemusí být úsilí v oblasti digitálního marketingu možné. Lidé mají tendenci trpět řadou otázek týkajících se účinků spamových robotů. Například spamové boty skrývají vaše webové stránky, což vede k nepravdivým informacím, jako je:

  • Vysoká míra odchodů
  • Dopravovaná návštěvnost z mnoha míst
  • Trvání relace 0 sekund
  • Falešné demografické údaje
  • Falešné návštěvy stránek

V důsledku toho nelze realizovat budoucí marketingové plány. Kromě toho jsou negativně ovlivněny další digitální plány, jako je SEO..Například falešné návštěvy webu vedou k selhání pořadí. Vaše relevantnost obsahu klesá, jelikož ostatní faktory hodnocení stále selhávají.

Spambots mohou také přinést řadu spamových odkazů v sekci komentářů vašich webových stránek. Vaši uživatelé mohou spadat na své phishingové útoky. Oni mají tendenci rychle reagovat na problémy, které mohou učinit uživatele myslet si, že tito jsou legitimní uživatelé. V důsledku toho mohou řídit provoz do svých domén, což ovlivňuje vaše hodnocení.

Jak zastavit spyware WordPress

Je snadné zabránit těmto robotům v přístupu na vaše webové stránky. Pomocí některých nastavení můžete být schopni aplikovat odpovídající bezpečnostní opatření, která zajistí, že na vaše stránky přicházejí pouze lidští návštěvníci. Některé pluginy mohou také přinést dodatečnou ochranu proti účinkům spamu. Některé způsoby, jak se vyhnout spamovým robotům patří:

1. Instalace zásuvných modulů

Pro některé uživatele je nezbytné nainstalovat některé jednotlivé pluginy, které mohou chránit své webové stránky před spamem. Například plugin, jako je vlastní blokátor spamu, může uživatelům zabránit v odesílání spamu do vašeho e-mailu. Zásuvný modul jako bot blok může zabránit robotům pocházejícím z některých kritických domén doporučení pro spam

Je důležité mít na paměti zdroj vašich pluginů. Některé pluginy mohou na vašem webu způsobovat škodlivé účinky, které způsobují podstatné nevyžádané efekty. Jeden bezpečný plugin může být analytický spam bloku WordPress. Tento plugin blokuje provoz, který pochází z domény nevyžádané pošty Google Analytics.

2. Ovládání sekce komentářů

V některých bezpečnostních případech může být nutné zablokovat boty WordPress, které spadají do sekce komentářů. Pluginy můžete použít ke správě komentářů boty, které se zobrazují ve vašich komentářích v aplikaci WordPress. Chcete-li komentáře ručně ovládat, přejděte do nastavení diskuze. Zde můžete upravit nebo nastavit osoby, které by měly komentovat vaše webové stránky.

November 30, 2017