Back to Question Center
0

Semalt: Jak vytvořit Wordpress funkčnost Plugin

1 answers:

Existuje mnoho případů, kdy lidé potřebují vytvořit funkční plugin. Nicméně, velmi málo SEO článků vysvětluje, jak vytvořit Wordpress plugin.

V tomto SEO pokynu poskytnutém Andrewem Dyhanem, vedoucím odborníkem z Semalt , se dozvíte, jaký je plugin WordPress, proč možná budete potřebovat vytvořit, kdy vytvořit plugin a jak proveďte to. Za prvé, je nezbytné začít s vědomím více o funkčnosti pluginy.

Funkční plugin

Pluginy jsou fragmenty kódu PHP, které obvykle přidávají vylepšení a funkčnost vašich webových stránek - samsung 25r 18650 batteries. Pomáhají mnoha majitelům webových stránek dosáhnout více funkcí na svých webových stránkách WordPress tím, že vytvoří funkční plugin pro splnění úkolu. Například je možné vytvořit plugin, který může být přesměrován na určitou stránku vždy, když nastane jeden konkrétní úkol. Plugin je soubor PHP, který funguje stejně jako soubor témat nebo jiný aspekt.

Funkční plugin vám může zvýšit aspekty tématu WordPress. Umožňuje vám upravit různé aspekty subjektu, aniž byste museli měnit části důležitějšího kódu. Jedna WordPress nevýhoda této metody je, že tyto změny můžete při aktualizaci, úpravě nebo změně motivu ztratíte. Tato technika může být řešením na částečný úvazek, které hledáte. Kromě toho můžete skript udržet, abyste jej použili na svém novém pluginu.

Jak vytvořit plugin pro WordPress

Vytvoření pluginů pro funkčnost je jednou z nejpohodlnějších úloh. Nejprve je třeba dbát na vytváření a úpravu souborů PHP. Poté musíte vytvořit plugin. Můžete vytvořit složku a vložit PHP soubor do něj. Použití podobného názvu pro soubor a složku je nezbytné. Poté potřebujete svůj oblíbený editor IDE k dokončení kouzla.

Zásuvný modul WordPress potřebuje záhlaví. Záhlaví je první část pluginu. Obsahuje všechny základní informace o pluginu. Informace o hlavičce pluginu mohou obsahovat název pluginu, verzi pluginu a popis. Příklad záhlaví by vypadal,

Je nutné přidat soubor readme do pluginu. Toto se nazývá soubor readme.txt. Zde můžete nahrát a aktivovat plugin.

November 26, 2017