Back to Question Center
0

Semalt: Jak blokovat pop-up v Chrome

1 answers:

Pokud strávíte spoustu času na internetu, pravděpodobně narazíte na nepříjemné a nepatrné reklamy v podobě vyskakovacích oken, bannerových reklam a reklam s automatickým přehráváním. Max Bell, Semalt Customer Success Manager, vysvětluje, že všechny tyto reklamy jsou prakticky nevyhnutelné, ale je možné podniknout kroky k vyhnout se všem.

Blokovat vyskakovací reklamy v prohlížeči Chrome pomocí pluginu prohlížeče:

Přestože s prohlížečem Google Chrome lze používat různé pluginy blokující reklamy, nejlepším pluginem je Adblock Plus - lotion intimate. Funguje tiše na pozadí prohlížeče a nedovolí, aby vás reklamy obtěžovaly. Pokud používáte Firefox, nemůžete použít tento plugin. Některé další podobné pluginy jsou však k dispozici pro uživatele Firefoxu. Stačí stáhnout a nainstalovat Adblock Plus a nezapomeňte ji aktivovat. Plugin bude integrován do prohlížeče Chrome, což zabrání vyskakování vyskakovacích oken na několik dní.

Co je Adblock Plus?

Jak již bylo uvedeno, Adblock Plus je plugin, který lze integrovat s prohlížečem Google Chrome. Otevřete jej v prohlížeči Chrome a navštivte Internetový obchod Chrome a poté stránku Adblock Plus Extension. Zde se v pravém rohu zobrazí modré tlačítko, které říká Přidání do Chromu. Musíte kliknout na tuto možnost a rozšíření bude staženo automaticky. Jakmile je plně aktivován, nemusíte restartovat okna nebo webový prohlížeč, protože aplikace Adblock Plus začne fungovat sama. Toto rozšíření přidá malé červené barvy v pravém rohu prohlížeče. Kdykoli můžete kliknout na něj a zobrazit údaje o tom, které reklamy byly v prohlížečích zablokovány. Můžete také odblokovat určité stránky nebo celé stránky a změnit cílené reklamy z části Možnosti.

Adblock Plus nemůže spotřebovat nějaký obsah, v závislosti na zdrojích a formátech. Pokud narazíte na tento problém, měli byste kliknout na tlačítko Stop a zrušit zaškrtnutí políčka Povolit tuto webovou stránku, abyste okamžitě vypnuli všechny systémy blokování reklam. Případně můžete z blokování reklam zakázat a obnovit stránky, které obsahují obsah nebo články, které můžete zkontrolovat a přečíst. Pokud je vše v pořádku, budete pokračovat ve čtení obsahu normálně.

Měli byste si pamatovat, že Adblock Plus nezaručuje, že všechny prohlížecí reklamy budou zablokovány ve vašem prohlížeči Google Chrome, ale většinu z nich uloví. Některé společnosti a značky na bílé listině, které značně platí, že reklamní bloky neovlivňují reklamní bloky. Naštěstí tyto společnosti zřídka platí pro takové pop-up reklamy; to znamená, že můžete vypnout téměř všechny reklamy z vašich stránek a webových prohlížečů.

Alternativa: Poper Blocker Pro:

Poper Blocker Proper je alternativou k Adblock Plus. Je to vynikající nástroj, který není levný. Chcete-li jednoduchý, přesto úžasný program, který neovlivňuje mnoho reklam a vynechává pouze konkrétní vyskakovací okna, doporučujeme zkusit Poper Ad Blocker. Zajišťuje nám rychlé upozornění na to, zda zablokovat určitý pop-up nebo ne, a umožní vám ušetřit spoustu času. Dále v jeho oznámeních zablokujeme nebo vyloučíme vyskakovací reklamy, které nechceme vidět v budoucnu.

November 26, 2017