Back to Question Center
0

Jak správně filtrovat spamové zprávy - Tipy od Semalt Expert

1 answers:

Ivan Konovalov odborník na Semalt říká, že spamový filtr Gmail je považován za jeden z nejlepších algoritmů filtrování nevyžádané pošty. Pomáhá vyhnout se nevyžádaným e-mailem a bezvýznamným zprávám ve vaší schránce. Gmail je nejlepší a největší poskytovatel e-mailových služeb s velkým počtem uživatelů po celém světě. Průměrně dvě miliardy lidí používá službu Gmail jako své primární e-mailové ID - attrezzature palestra usate. Spuštěno v roce 2004, Gmail se časem zlepšil a začal nabízet nám některé skvělé filtry, aby se zbavil nevyžádaných e-mailů. Jednou z jeho funkcí, které přitahují uživatele, je jeho skutečně skvělá schopnost filtrování nevyžádané pošty. Stejně jako Rediff, MSN a Yahoo nám Gmail usnadnil, abychom zabránili spamovým zprávám a přesměrovali je do složky Spam z koše .

Co je Gmail Spam Filter?

Filtr spamu v Gmailu se lépe a pohodlněji zlepšoval..Vzhledem k tomu, že nám to pomáhá předcházet spamovým zprávám, budeme muset zkontrolovat jeho schopnosti a funkce předtím, než se rozhodneme, zda je to dobré pro naše obchodní e-maily nebo ne. Pro začátek je filtrace proces, který odfiltruje zbytečné a podivné věci, takže zanechává to, co je užitečné a dobré. Stejným způsobem filtr nevyžádané pošty Gmail třídí nevyžádané zprávy a e-maily, které obsahují podezřelé odkazy nebo přílohy.

To, co je jedinečné, je způsob, jakým jsou zpracovávány vaše e-maily a zprávy. Nejčastěji uživatelé nepotřebují ručně odstraňovat podezřelé e-maily, protože filtr nevyžádané pošty Gmailu pracuje namísto vás. Přesto, pokud si myslíte, že e-mail nebo odesílatel jsou podezřelé, můžete jednoduše vytvořit filtr v účtu Gmailu a přidat tento e-mail do filtru, abyste předešli budoucím e-mailům nebo zprávám.

Spamové filtry služby Gmail:

  • Blatant Blocker umožňuje uživatelům ručně odstraňovat spam, což zvyšuje míru okamžitého opuštění jejich webových stránek. Také zabraňuje spamerům, aby vám posílali zbytečné zprávy.
  • Filtr hromadného zasílání e-mailů funguje, když obdržíte velký počet e-mailů od stejného odesílatele. Nastavuje základní úrovně agresivity a pravidelně filtruje spam.
  • Filtrování kategorií Gmailu pomáhá filtrovat konkrétní zprávy typu spam, které obsahují konkrétní obsah, jako jsou přílohy e-mailů, obrázky, sexuální obsah a pozvánky na stránky hazardních her.
  • Nulová odesílatelská dispozice Automaticky blokuje IP adresy odesílatelů, kteří vám denně posílali nejvíce zbytečné zprávy.

Kdy se používají filtry Gmail?

Naštěstí filtry nevyžádané pošty Gmail nepřetržitě zkoumají vaše zprávy, které přistávají ve vaší doručené poště. Filtr kategorií spamu se například použije, pokud předplatné zpravodaje denně dráždí vás. Můžete si však vybrat, kdo by vám měl posílat zprávy a kdo by neměl. V případě, že neupravíte žádná z těchto nastavení, spamové filtry služby Gmail budou pracovat samy o sobě a poskytnou vám nejlepší zkušenosti s odesláním e-mailu.

November 30, 2017