Back to Question Center
0

Jak se ujistit, že nikdo nekupuje určitou doménu? - Semalt

1 answers:

V současné době pracuji na webových stránkách a již vím, jaká by měla být doména. Hledal jsem Semalt a jméno je k dispozici, ale myslím, že ne dlouho, protože je to chytlavé jméno.

Nicméně jsem váhal koupit doménu (nazveme ji mydomain - free penguin slot machine games. com ) od Godaddyho, protože jsem si myslela, že by se mi nějakým způsobem spojila s Godaddym. Někdy v budoucnu plánuji spustit server z domova, takže služby jako Godaddy nebudou nutné.

V podstatě se chci ujistit, že nikdo nepřijímá mydomain. com . Jaké možnosti mám kromě registrace s Godaddy (nebo podobnými službami) a platit měsíční (roční) poplatek?

Existuje snad způsob, jak zakoupit doménu "nezávislou" od webových služeb nebo registrátorů?

February 8, 2018

Nemyslím si, že existuje způsob, jak si vyhrazit název domény, aniž by ho skutečně zaregistroval registrovaní registrovaní

Používám službu Synergy Wholesale, kterou musíte provést jednorázovou platbu, abyste získali přístup k jejich službám.

Jinak doporučuji ventraip.

Pokud chcete nejlevnější volbu a zaregistrujete ji prostřednictvím GoDaddy nebo podobně, nebudete moci přenést název domény na jiný registr, dokud si nemyslím, že 60 dnů minul, více informací .

Takže budete moci přesunout název domény kdekoli se vám líbí, ale řekněme, že 60 dní není minulé a máte doménové jméno s GoDaddy a nyní jste zakoupili hosting někde jinde, budete moci upravit záznamy DNS v rámci služby GoDaddy poukazujte na jinou hostingovou službu, takže nebudete omezeni na služby GoDaddy jen proto, že jste s nimi zaregistrovali doménu.

" . tak služby jako Godaddy nebudou nutné ". Vlastně jsou. Potřebujete registrátora (tj. Godaddyho a dalších), aby "pronajali" doménu z vlády. Nikdy jste vlastně nikdy vlastnil doménu. Prostě vám nebudou mít doménu nebo TLD, která není registrována prostřednictvím akreditovaného registrátora. Vždy můžete přenášet registrátory za malý poplatek. Můžete také "přemístit" své domény tak, aby se ostatní nemohly pokusit je přesunout. To je jediný způsob, jak mohou být "uzamčeni" registrátorovi . ale i tehdy je to volba provozovatele.

Pokud hledáte čisté levné, pak se podívejte na Godaddy kupony a přeneste je, když je čas ho obnovit. Někdy dělají $ 1. 99 / rok domén pro první rok. Ale jak uvedl spousta lidí, Godaddy není tak skvělý. Nejlepší alternativou by podle mého názoru byly domény Google. Pouze pro bezplatné stínění soukromí ti spamátoři jsou velmi otravní.

Registrátor, který zvolíte, může nebo nemusí mít správce zón, který funguje. To závisí na tom, jaké jmenné servery se rozhodnete použít. Jakmile získáte zónu propojenou s servery jmen, můžete trochu upravovat směrování. Surová doména je pouze záznam A v správci zón, který ukazuje na IP, kde bude požadavek vyzvednout server. Poddomény jsou stejné. www je vlastně CNAME surové domény. A MX maily mohou být buď. Ve skutečnosti můžete použít svou domovskou síť a jmenovku (servery), pokud IP zůstane stejná (statická), jinak to bude neustálé udržování vašeho záznamu (ů), aby se ukázalo správné IP.

Pokračujte a zakoupte název domény prostřednictvím služby GoDaddy. Budete jej moci převést na vlastní hosting, když budete připraveni. Budete muset počkat 60 dní, než budete moci přenést název domény nicméně.

Pokud se obáváte platit měsíční poplatek, pak se jen vyhnout jakémukoli hostingovému balíčku.

V minulosti byla služba nazvaná defenzivní registrace , v . NAME , pokud si správně pamatuji. To by dosáhlo přesně to, co jste chtěli: doména nemohla být registrována nikým, a to bylo zablokováno registrem. Myšlenka byla spíše na pomoc při ochraně obchodních jmen a jmen chráněných autorskými právy a bylo to samozřejmě nákladnější než doménové jméno. Některé registrují dnes něco podobného (Donuts DPML přijde na mysl), ale to je daleko od převládající.

Váš nejlepší kurz by bylo zaregistrovat jej u některého důvěryhodného registrátora. Bez ohledu na to, které si zvolíte, můžete později změnit (převodem registrátora), ale to může být více či méně obtížné v závislosti na tom, který registrátor zvolíte.

Je samozřejmě těžké a zčásti záležitostí volby, vědět, který registrátor může být důvěřován. Zásadní pravidlo nemusí běžet po nejlevnější ceně, protože můžete zaplatit náklady později jinými způsoby .

Bohužel, ICANN vám dovoluje pouze registrovat domény pod jejich akreditovanými registrátory. Domény stojí od 10 do 12 USD v závislosti na registrátorovi.

Tito registrátoré nespouštějí servery, registry dělají. Verisign je jediným registrem pro všechny. com na aktuálním internetu.

Nyní je pravda, že můžete spustit vlastní server a mít svou vlastní verzi internetu, ale není příliš "internetový", pokud se k němu nemohou připojit ostatní lidé nebo se k němu nechtějí připojit. Vidíte, aktuální internet běží na určitém nastavení DNS. Zatímco alternativní / nezávislý web běží na svém vlastním nastavení. Většina poskytovatelů internetových služeb však tuto funkci nemá. Pokud chcete, aby webové stránky, které mohou lidé navštívit, budete potřebovat spoustu zdrojů, aby server byl nezávislý na službách, jako je GoDaddy.