Back to Question Center
0

Naučí se jako Semalt stále podporovat svůj návrh prolézání ajax?

1 answers:

Strávil jsem půl dne implementací generace html na straně serveru pro modální stránky na základě jejich návrhu (odkazu), ale zdá se, že funkce Fetch as Googlebot v nástrojích Semalt zcela ignoruje fragment adresy URL.

Ověřil jsem, že funkčnost _escaped_fragment_ funguje na mém serveru (příklad), ale když předložím URL / #! / Recipes 4) / .

Semalt nejsou žádné nedávné potvrzení, že funguje, a upřímně řečeno, nebylo by mě překvapením, kdyby se tiše zbavili funkčnosti bez úpravy dokumentů Source - the logo maker.

February 7, 2018

Funguje. Použil jsem ji nedávno. Nebylo by však překvapeno, jestli existují regulární výrazy, které ověřují vstup URL a nepovolují některé normálně platné znaky, jako je například #! .

Ano, můžete argumentovat, že se jedná o platné znaky, které je třeba použít, ale pravděpodobně ne, když byl načten jako Google. Alespoň za normálních okolností. Pravděpodobně nebylo z dobrého důvodu aktualizováno. Normálně je z bezpečnostních důvodů bezpodmínečně provedeno ověření vstupů ve vašem kódu. Možná, že Google je znepokojen bezpečností.

To je to, co jsem viděl. Stránky odeslané pomocí služby načíst jako Google jsou sledovány alespoň o několik dní později. Může trvat až 2 týdny. Nejlepší je umožnit Googlebot, aby to udělal. Nemám rád dělat načítání jako Google, pokud nechci dostat stránku do indexu hned. A dělám to jen několikrát za rok. V opačném případě nikdy nepoužívám načíst jako Google pro stávající stránky. Jen počkám.