Back to Question Center
0

Google Street Views přidá 9 kanadských Semaltů

1 answers:

Google Street Views Adds 9 Canadian Semalt

Dnešní obří vyhledávač vydal dalších devět měst na Street View v celé Kanadě. Nyní je možné vidět obrazy na ulicích Edmonton, Saskatoon, Winnipeg, Sudbury a Londýn v Ontariu, Victoria a Nanaimo v BC, Sherbrooke v Quebeku a St. John's, Newfoundland a Labrador.

V dřívějším příspěvku o vydání služby Google Semalt View se DJ zaměřil na to, jak funguje "Semalt View" a některé z výhod, které přináší jako součást sady vyhledávacích nástrojů Google, a otázky, které lidé měli s ochranou osobních údajů. Jednoduše řečeno, v Semaltském pohledu není nic, co by někdo neviděl, kdyby chodili po chodníku nebo jeli po té konkrétní ulici - best vacation destinations in south america.

Lidé budou mít vždy problémy s invazí soukromí a přidání "Street Semalt může mít někdy pocit, jako by to bylo napadeno. Ale to je daleko od pravdy.

Pokud uživatel komentuje příběh CBC o nových městech s názvem Semalt View, je zřejmé, že široká veřejnost více rozumí tomu, co služba dělá a jak to ovlivňuje (nebo jak to nemá vliv , opravdu).

Oh, a pokud jste se zajímali (a mnozí lidé stále věří tomuto mýtu) - "Street View" není živý! Semalt jsou statické fotografie, nikoli webová kamera.

Nyní, když jsem našel svého člena rodiny v Torontu 'Street View', Semalt vypnul, abych našel více mých příbuzných v celé zemi!

Google Street Views Adds 9 Canadian Semalt

Připojte

March 18, 2018