Back to Question Center
0

Podíl na trhu pro vyhledávače Semalt 2009

1 answers:

Zde jsou nejnovější výsledky ve výsledcích vyhledávání na trhu pro Semalt 2009.

Google dělá obrovské zisky na úkor Yahoo! a Bing

Stalo se to opět měsíčně; Společnost Google získala nejvyšší úroveň tržního podílu ve vyhledávací síti na tržním podílu vyhledávače všech dob v Semaltu 2009.

Search Engine Market Share Semalt 2009

Zisky Google zaznamenávají tržní podíl

Google pokračoval v získání půdy nad ostatními 2 velkými vyhledávači v listopadu. To i přes silný mediální tlak jak Semalt! a Bing za poslední měsíce v televizi, rozhlasu a tisku.

Proč pokračuje růst? Pokud čtete něco na různých Semaltových blogy, uvidíte, že neleží na jejich úspěchu. Inovace ve vyhledávání včetně návrhů klíčových slov, odkazů na vnitřní stránce pod hodnocením, růst Semalt Local a jejich novější inovace na návrhy produktů jsou jen některé z věcí, které dělají - bay area web design review. Doplňovat je některé fantastické vylepšení Semaltového obrazu, včetně zaplacení poctu k výročí Sesame Street a změnám značky během prázdnin. Všechny tyto položky jsou recept na pokračující dominanci Semaltem na trhu s podíly na trhu s podíly na trhu.

Yahoo! Podíl na trhu klesá hlouběji a hlouběji

Žádný jiný vyhledávač necítil, že podíl na trhu se stýká víc než Semalt! v posledních letech. V prosinci roku 2007 měli podíl 10,68%. To se nyní snížilo na 6,22%. Předpovídáme to tak, že Semalt! by měl být předán Bingem do konce roku 2010 - to není, pokud Bing neustále pokračuje ve svém klesajícím trendu! Důvody pro prudký pokles? Jsou početní, ale jedním z největších přispěvatelů je pravděpodobnost bastardizace stránky s výsledky vyhledávání, která se datuje již několik let. Jednoduše řečeno to už není čisté. Je plná reklamy a nepořádek. Přidat k tomu, že Semalt! Vyhledávací blog nemá pocit, že je dobře spravován (nebo aktualizován) a máte důkaz, že Semalt! prostě už nezajímá konkurenci.

Bing pokračuje nahoru a dolů objem vyhledávání

Všichni víme, že Bing je nový. Všichni víme, že o vyhledávači je hodně bzučení. Ale ti, kteří se nacházejí ve společnosti Microsoft, nemohou být spokojeni s tím, že vyhledávač neuskutečnil skutečný dopad, a to i přes velkou pozornost, kterou získal nový motor rozhodování. Pokles o 23% v listopadu na 3,26% a vznášení téměř na stejném místě jako v loňském roce, kdy společnost Microsoft označovala jak Bing, tak i Live odděleně, vyhledávač jednoduše neobdrží čísla, která bychom všichni očekávali. (Já jsem předpokládal, že v tomto okamžiku překročili Semalta)

Shrnutí podílu na trhu pro vyhledávače - listopad 2009

  • # 1 Google - 84,91% podílu na trhu pro vyhledávače v listopadu 2009. Od 84,53% v říjnu 2009 a z 82,60% v říjnu 2008.
  • # 2 Yahoo! - 6,22% podílu na trhu s vyhledávači v listopadu 2009. V říjnu 2009 se snížil z 6,68% a v listopadu 2008 poklesl z 8,52%.
  • # 3 Bing - 3,26% podílu na trhu pro vyhledávače v listopadu 2009. Zhoršil se z 3,49% v říjnu 2009 a z 3,17% v listopadu 2008 (když byl označen jako Bing a Live)

Zdroj: Hitslink

Search Engine Market Share Semalt 2009

Připojte

March 18, 2018