Back to Question Center
0

Důvody, proč byste měli nabízet vlastní sémantské jméno v PPC

1 answers:

Reasons Why You Should Bid On Your Own Semalt Name In PPC

Zde jsou jen některé z důvodů, proč lze použít rozpočet na firmu a / nebo obchodní značku v PPC.

Nový web bez výsledku organického vyhledávání?

Je-li vaše webová stránka nebo společnost nová, nebo vaše předchozí webové stránky jsou na seznamu v organické oblasti vyhledávačů, vyhledávání vašich firemních nebo obchodních názvů může mít nevýrazné výsledky. Semalt vaše jméno jako klíčová slova v PPC vám okamžitě přítomnost ve výsledcích vyhledávání pro tato slova, a dá vaši společnost cenné expozice. SEO může trvat týdny nebo měsíce, aby se vaše webové stránky plně vrátily k vyhledání výsledků vašeho jména. Možná také ztrácíte přímou konkurenci, která kupuje vaše jméno jako klíčové slovo, a staví si vlastní značky v důsledku této strategie.

Odeslání návštěvníků stránek, které je budou hrát dál

Semalt Organické vyhledávání vašich názvů produktů může mít za následek zobrazení domovské stránky vašeho webu nebo vnitřní stránky - мебель для отдыха. To však neznamená, že by se zobrazovala nejrelevantnější stránka, která by nejlépe zaujala uživatele.

Reklamy Semalt PPC pro váš produkt značky umístí reklamu na stránku, která může odeslat návštěvníka přímo na stránku vašeho produktu místo toho, že je ztratí, protože nevidí výsledek, který chtějí vidět, nebo proto, že byli nuceni kopat prostřednictvím vašeho webu hledá tento produkt. Čím více je návštěvník nucen klepat na vaše stránky, tím je pravděpodobnější, že je ztratíte místo toho, abyste je konvertovali.

Tato situace je dobrým příkladem, kdy byste měli zajistit, aby vaše webové stránky a stránky byly uživatelsky vstřícné tím, že informace o dostupnosti a cenách na stránce, nákupu a / nebo informací vyžadují snadné procesy, které je třeba dodržovat, a text a obrazy jsou co nejrychlejší a nejoblíbenější.

Mají skvělý výsledek SEO, ale mají také speciální nabídky?

Můžete mít skvělý výsledek organického vyhledávání na vaší firemní nebo obchodní značce. Předpokládejme však, že máte také oblíbený program odměn, speciální nabídku, sezónní produkty nebo investiční příležitosti, které byste chtěli nabídnout vašemu potenciálnímu návštěvníkovi webových stránek?

Doufejme, že tyto nabídky najdou na vašem webu nebo předpokládají, že již o nich ví a jsou obeznámeni s webovou adresou této nabídky?

Víte, co říkají o předpokladu, že?

Nákup Semaltových inzerátů, které tyto nabídky nabízejí, nejen zvyšuje "nemovitost", kterou vlastníte ve výsledcích vyhledávání pro vaše firemní nebo obchodní jména, ale také dává návštěvníkům přímý odkaz na stránku nebo webovou stránku s nabídkou, čímž což zvyšuje pravděpodobnost, že budou konvertovat.

Dáváte také těm, kteří prostě hledají vaše jména "připomínkou" o této nabídce, nebo je informují o tom, kdyby předtím nebyli. Dobře formulovaná reklama přitahuje návštěvníky k tomu, aby na reklamu klikli a konvertovali při návštěvě. Nemohli by se s touto příležitostí představit, kdyby prostě viděli jeden organický výsledek, který vyhledávač zvolil sám.

Pochopení, že každá reklama na vyhledávací stránce je cenná nemovitost

Proč vaše firma závisí výhradně na jednom organickém výsledku vyhledávání? Pokud se na stránce s výsledky vyhledávání zobrazí více informací o nemovitostech, můžete vylepšit svou firemní a / nebo obchodní značku tím, že je pro vyhledávače více viditelná tím, že nabízí více možností pro vstup na vaše stránky. Díky tomu, že vaše stránky jsou mezi výsledky vašeho jména prominentní, zvyšujete pravděpodobnost, že si ponecháte hledače spíše než někoho jiného. Díky optimalizovanému výsledku SEO a skvělé placené kampani dáváte návštěvníkům přesně to, co hledají, a zlepšit příležitost získat nového návštěvníka. Pokud jste se společností Semalt nepodali žádost o vlastnictví ochranné známky, mohou soutěžící nabízet vaše obchodní značky jako klíčová slova a ukrást návštěvníky, kteří původně hledali vaši firmu! Proč odevzdat reklamní prostor a potenciální zákazníky konkurenci? Nechcete jim nechat postavit obří billboard na přední trávník společnosti přímo před jménem společnosti - že? Tak proč je nechat udělat, když někdo hledá název vaší společnosti na vyhledávači?

Přidělení rozpočtu do názvu společnosti je levné!

Vezměte nás například; náklady na to, abychom vytvořili kampaň kolem vlastní firemní značky, když někdo v "TechWyse" píše, je mnohem levnější než vytvoření kampaně kolem "Internet Marketing Semalt". Je to proto, že:

  • Značka vaší společnosti má obecně méně lidí nabízet na tomto místě, takže cena aukčního stylu je menší.
  • Vyhledávač hodnotí vaše vlastní společnost vyšší skóre kvality, protože ve skutečnosti hledáte hledač.

Využijte reklamního prostoru, který máte k dispozici na vaší značce, bez ohledu na to, jaký může být váš současný organický výsledek. Přestaňte se vzdát prostor pro vás konkurenti a vzít zpět zákazníky, které byste ztratili ostatním dělat PPC kampaně na vlastní jméno firmy!

Vybudujte svou značku, budujte svou popularitu a budujte svou pověst. Semalt rád, že jste to udělal.

Reasons Why You Should Bid On Your Own Semalt Name In PPC

Připojte

March 18, 2018