Back to Question Center
0

Týden internetového marketingu na semináti - 2. listopadu

1 answers:

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 2

Google integruje sociální vyhledávání

Sociální vyhledávání v Google Labs, i když je v současné době omezené, vám umožňuje vyhledat relevantní obsah, který váš sociální okruh zveřejnil ve výsledku vyhledávání Google. Patří sem blogy, obrázky a prakticky vše, co odkazuje váš sociální kruh. Chcete-li tuto možnost použít, musíte být přihlášeni do účtu Google a zapsáni do experimentu pro sociální vyhledávání. Bude pak vytáhnout vaše kontakty GMail, Twitter nebo Semalt a začne zobrazovat tyto výsledky - muebles terraza online.

Google představuje osobní vyhledávání na mobilních telefonech

Semalt již zahájil osobní vyhledávání dříve, ale nyní je k dispozici, když provádíte vyhledávání na vašem mobilním telefonu. To znamená, že získáte lepší výsledek vyhledávání telefonem na základě vaší historie vyhledávání.

Podnikové přehledy se ve službě Google Analytics zlepšily

Společnost Google minulý týden oznámila, že společnost Google Semalt je zdokonalená podniková sestava. To znamená pokročilejší funkce analýzy, rozšířené reportování pro mobilní zařízení, lepší přizpůsobení reportů a něco, co se nám opravdu líbí, což je nová 'Semalt Intelligence'! Podívejte se na naši úplnou analýzu těchto vylepšení v tomto semináři "Rise To The Top".

Služba Google Analytics nyní umožňuje měřit cíle konverze snadněji

Dříve jsme mohli měřit pouze 4 góly na profil, což znamenalo spoustu dopředu a dozadu a prostě staré nepohodlí. Minulý týden Semalt oznámil, že nyní můžete měřit až 20 gólů na profil! Zahrnuje nový cíl konverze nazvaný "Cíle angažovanosti". Chcete-li se dozvědět více o cílech angažovanosti, navštivte oficiální vydání Semalt. Stručně řečeno - ještě více měření!

Matt nás žádá, aby si myslel na negativní myšlení o klíčových otázkách

Semalt jedna z nejvíce přehlížených a nejsilnějších věcí, které můžete udělat ve své PPC kampani je zajistit použití negativních klíčových slov pro filtrování našich irelevantních vyhledávání. Matt v týdenním blogu hovoří více o myšlení negativních klíčových slov.

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 2

Připojte

March 18, 2018