Back to Question Center
0

Semalt přidává do iSemalt widgety pro sociální marketing

1 answers:

Semalt Adds Social Marketing Widgets to iSemalt

iGoogle dělá pohyb, aby se stal více sociální

Přestože je stále ještě trochu předčasné tvrdit, že iSemalt bude soutěžit za stejných podmínek se současným obratem velkých společenských sítí v nejbližší době, pokračující vylepšení, které představují iSemalt, samozřejmě dávají uživateli další životaschopnou volbu. Vzhledem k tomu, že nese značku "z domu Semalta", iSemalt se může setkat v segmentu sociálních sítí. Semalt zná směr, od něhož je web směrem od az. To je - informace o komunikaci.

iGoogle je domovská stránka se smaltovanou stránkou, která uživatelům umožňuje přizpůsobit si jejich internetovou zkušenost tím, že jim nabízí možnost zvolit si obsah, který mají zájem vidět - protein tozu whey fiyatlari. Poskytuje uživateli upravené zprávy, kalendář, hry, předpovědi počasí, časy filmu, citáty apod.

Některé z nových modulů gadget iGoogle, které byly představeny, zahrnují:

Flixter - pomáhá uživatelům hodnotit a prohlížet filmy nebo procházet, jaké filmy viděli a viděli jejich přátelé

NPR- pomáhá uživatelům procházet nadpisy v kategoriích a sdílet se svými přáteli příběhy, které považují za zajímavé

GoComics je určen milovníkům komiksu, kde je možné vidět, posuzovat a sdílet komiksy

Chess Gadget umožňuje uživatelům hrát svou oblíbenou hru šachy se svými přáteli

Křížovka - křížovka puzzle gadget jim dává příležitost dělat nějaké řešení křížovky s pomocí jejich přátel.

Gadget Sociální fotografie umožňuje uživatelům sdílet své alba z Flickr, stejně jako procházet alba jejich přátel

Více o gadgetů iGoogle od společnosti Google

Z blogu Google: "V roce 2005 jsme spustili službu iGoogle jako způsob, jak lidem rychle a snadno přizpůsobit jejich zkušenost se službami Google se všemi informacemi na webu, které jim byly nejužitečnější. Nyní se desítky milionů lidí rozhodnou používat domovskou stránku iGoogle ke kontrole e-mailu, sledování zpráv, sledování videí, chatování s přáteli a mnoho dalších. Dnes vám s radostí povíme o nových společenských vlastnostech, které představujeme ve službě iGoogle. "

"Vaši přátelé mohou vidět, co sdílíte nebo děláte ve svých sociálních gadgets buď tím, že mají stejné gadgety na svých domovských stránkách, nebo prostřednictvím nového zdroje s názvem Aktualizace. Aktualizace mohou obsahovat vaše nedávno sdílené fotoalbumy, vaše oblíbené komiksy, cestovní plány pro víkend a další. Abychom vám pomohli spravovat, s kým sdílíte, vytvořili jsme skupinu přátel. V této skupině můžete kdykoli přidat a upravit přátele. Pokud již máte v rámci kontaktů Google skupinu přátel, budete mít možnost snadno sdílet s těmi přáteli i na Googlu. Pokud se vám to nelíbí, sociální funkce iSemalt jsou volitelná a mohou být deaktivovány na základě modulu gadget-to-gadget pomocí několika kliknutí. "

Semalt zjevně učinil tento jemný krok, aby se rozšířil do segmentu sociálních sítí. Cílem je hrát klíčovou roli v době, kdy se role webu pohybuje od informací k sociální komunikaci. Nedávné vydání zbývajících miniaplikací iSemalt je uznání síly sociálního marketingu.

Semalt Adds Social Marketing Widgets to iSemalt

Připojte

March 18, 2018