Back to Question Center
0

11 způsobů, jak tvarovat vysokou kvalitu Semalt

1 answers:

Definice "kvalitního obsahu" se stále mění kvůli neustálému zlepšování v oblasti digitálního marketingu. Aspekty spojené s tím se mohou změnit, ale jeho cíl stále zůstává zakořeněný pro uspokojující čtenáře. Vysoce kvalitní sémant je nesmírně důležitá, když se snažíte zvýšit viditelnost a řadíte se do vyhledávačů.

Vysoce kvalitní obsah vám umožňuje ukázat se jako odborník ve svém oboru, zvýšit hodnocení ve vyhledávačích, přilákat příchozí odkazy a získat důvěru vašich diváků - puff redondo gigante. Jsme všichni obeznámeni s významem kvality, ale jak zjistíme, co je "kvalita"? Zde je seznam důležitých věcí, které vám mohou pomoci vytvořit obsah, který je cenný a hodný sdílení.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

Také na TechWyse

8 mylných představ o vysoce kvalitní SEO
Jak se obsahové paliva sociální média?

1. Délka je důležitá

Ideální slovo počítá za velkou část obsahu může být zmatek pro všechny. Co způsobuje tuto záměnu, je rozhodující, zda se má zabývat čtenáři desktopu nebo mobilními uživateli. Google zobrazuje přednost dlouhého obsahu, který srozumitelně pokrývá všechny relevantní aspekty předmětu. To však může být obtížné pro mobilní uživatele, protože mají omezený prostor, který mohou zobrazit na obrazovce. V tomto případě jsou mobilní obsahy často přesné, krátké a široce rozmístěné, aby poskytly uživatelům lepší čtení.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

Když určíte, jak dlouho má být váš obsah, zaměřte se na své cíle a záměry svého publika. Chcete-li nastavit váš obsah na vyšší pozici ve vyhledávačích, pak jděte na 1000+ slovo obsah, který by přilákal více odkazů. Pokud se zaměřujete na mobilní uživatele, odstraňte z vašeho obsahu zbytečné aspekty a zpřístupněte je mobilním uživatelům. Neexistuje žádná stanovená částka ani standard, jak dlouho by měl být váš obsah, a proto zvažte, že máte odrůdu. Proto nemusí být celý váš obsah dlouhý. Zkuste psát i kratší a do té míry i blogy. Myšlenkou je, abychom dokázali dostat přesně ten bod. Pokud máte dlouhé články, které chcete publikovat, zvažte jejich rozdělení na dvě části.

Ujistěte se, že formátujete svůj obsah začleněním správných podpoložek, odrážek a příslušných odkazů na jiný obsah.

2. Infographics for Excellence

Vizuální obsah nepochybně převyšuje obsah jen pro text ve velkém množství, jako jsou zvýšené příchozí odkazy, sociální sdílení a čas investovaný do stránky a samozřejmě angažovanost. Výzkum ukázal, že téměř 40% lidí vykazuje lepší vizuální obsah. To dělá infografiky skvělým způsobem pro čtenáře sdílet myšlenky a myšlenky, protože je plný informací a vizuálně lákavé. Ve skutečnosti obsah, který je doplněn o multimédia, je sdílen 12 krát více než textový obsah.

Takže, co byste měli při přidávání infografiků k vašemu obsahu zvážit? Za prvé, ujistěte se, že provádíte svůj výzkum. Chcete mít fakta, která podporují vaše nápady. Nechcete si vytvořit infografii, která je na internetu široce sdílená, obsahující gramatické chyby a nesprávné fakty. Za druhé, ujistěte se, že grafika a písma mají stejný koncept a téma. Chcete, aby váš infografic vypadal harmonizovaný, takže ujistěte se, že používáte stejnou typografii. Nepoužívejte obrázky online k vytváření infograhic, protože jsou všechny velmi odlišné a nebudou vypadat sjednocené. Konečně nezapomeňte uvést své zdroje! Je důležité, abyste věnovali věrohodnosti skutečným informacím, které nejsou vaše.

3. Soudržnost je nevyhnutelná

Špatná gramatika může být katastrofální pro vás jako spisovatel obsahu. Společnost Google dala značný důraz na důvěryhodnost obsahu. Profesionální psaní, které zahrnuje souvislý a vhodný popis subjektu, je to, na co byste se měli zaměřit. Ujistěte se, že váš obsah je skutečně přesný, logicky organizovaný a gramaticky bezvadný. Pokud se obáváte, že uděláte chyby, ujistěte se, že dvakrát zkontrolujete vaše fakta s jinými zdroji online. Pokud jde o gramatické chyby, přejděte partnerovi nebo kolegovi, aby si přečetl váš obsah. Mějte na paměti, že se váš obsah zobrazuje veřejnosti, takže byste nechtěli, aby objevili chyby!

11 Ways to Shape High Quality Semalt

4. Je můj obsah atraktivní?

Musíte pochopit, že prezentace je životně důležitá pro úspěch. Po rozvíjení obsahu se zeptejte se na dostupnost, přitažlivost a čitelnost obsahu. Špatné formátování obsahu může být katastrofální, což zhoršuje algoritmus a lidské očekávání společnosti Google.

Co znamená dokonalé formátování obsahu? Vhodným použitím kurzívy, tučně, odstavců, přesných vět a podkapitol může váš obsah vizuálně přitáhnout čtenářům a nakonec vám pomůže splnit vaše cíle.

5. A co čitelnost?

Vaše skóre čitelnosti by ukázalo, do jaké míry byl váš obsah úspěšný v souladu s preferencími vašeho publika. Snadno čitelný a srozumitelný obsah vám dává dobrý přehled o čitelnosti. Na trhu je mnoho nástrojů, které dokážou otestovat čitelnost vašeho obsahu. Některé z nich vám umožní vyzkoušet webovou stránku, konkrétní odstavec nebo zkopírovat a vložit konkrétní část psaní, kterou chcete vyzkoušet. Ujistěte se, že váš obsah je srozumitelný všem. Právě proto, že chápete technické pojmy ve svém oboru, neznamená to, že někteří vaši vyhledávači nebo zákazníci vědí, jaké jsou.

Kromě toho musí být rozložení vašeho obsahu přesné a vhodné pro snadné čtení. Velikost písma, typografie, nadpisy a styly jsou pro vás důležité. Lidé čte váš obsah na různých platformách, proto se ujistěte, že čitelnost na ploše je stejně velká jako mobilní.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

6. Odborná praxe spisovatele

Odborné znalosti autora se v úvodních pokynech společnosti Google, které byly vynechány, shledaly značnou měrou. Je to zásadní determinant kvality a stanoví věrohodnost a přesnost obsahu. Také autorský titul nebo pověřovací listiny mají velký význam při vývoji akademických a technických témat, jejichž cílem je sloužit obrovské sbírce publika. Když vytváříte obsah pro vaše webové stránky, pokuste se zahrnout zdroje ze zdrojů, které mají silnou pověst. Tímto způsobem můžete mít více důkazů a informací, které zálohují vaše body.

7. Vybudovat pověst

Pro ty z vás, kteří neví, autoři, kteří publikují více obsahu, pravděpodobně získají vyšší pozici ve vyhledávačích. Odstranění anonymity je pro Google důležitým ústředním bodem, pokud jde o online obsah. Blogy pro hosty jsou skvělým způsobem, jak si autoři vytvořit svou reputaci online. Můžete si myslet na blogování hostů několika způsoby - zvýšit povědomí o sobě, vytvořit odkazy nebo dokonce použít jako příležitost ke zlepšení psaní. Jistě, firmy chtějí mít pro své stránky vysoce kvalitní obsah, ale také chtějí skvělé nápady. Někdy jsou vaše nápady úžasné, ale psaní prostě není dost velké. Takže využijte příležitost se dozvědět od redaktorů, kteří hostují svůj blog, a uvidíte, jak upravují váš blog a vylepšují ho tak, aby byl perfektní!

8. Výzkum sociálních médií

Sociální média nejsou jen místem, kde můžete sdílet svůj obsah, ale také místo, kde můžete vytvářet skvělé nápady. Chcete-li napsat skvělý obsah, chcete hovořit s vaším publikem. Jaký lepší způsob, jak se s nimi spojit, než prostřednictvím sociálních médií? Podívejte se na to, kde se vyskytují, s jakými skupinami se s nimi spojí, s kým mluví a jaké chaty se účastní. Používejte sociální média jako způsob, jak se dostat do světa a odpovědět na vaše otázky.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

9. Přítomnost externích a interních vazeb

Získání odkazů je stejně důležité jako psaní obsahu. Odkazy na stránky s nevyžádanou poštou však mohou být pro společnost Google důvěryhodné. Nadměrné interní propojení může také udržet vás od uznání společnosti Google a nakonec vám přináší zbytečné výsledky. Když vytváříte obsah, nepřepojujte svůj obsah a pouze to, co je nutné!

10. Publikování domény označuje kvalitu

Veškerý obsah může splňovat kritéria, která mají být označována jako "vysoce kvalitní", ale hodně závisí na kvalitě obsahu. Vysoce kvalitní obsah, který je doprovázen nekvalitním obsahem na webových stránkách, může být pro vysoce kvalitní obsah nešťastný, protože mají tendenci ztrácet efektivní hodnocení. Tím je zpochybňováno obsahové chování webu a jeho reputace zničí online.

Je-li webová stránka kvalitního obsahu zpětně propojena se špatně kvalitními materiály, bohužel bude pravděpodobně trpět váš kvalitní obsah. Domovská stránka, kořenová doména a další příspěvky týkající se obsahu jsou proto důležitým faktorem kvality.

11. Uveďte hodnotu

Nezaměřujte na peněžní hodnoty produkce kvalitního obsahu. Chcete vytvořit obsah a poskytnout čtenářům cenné zdroje a informace. Jistě, váš obsah se používá k tomu, aby vám pomohl seřadit v SEO, ale tento výsledek nemůžete získat, pokud nevytváříte vysoce kvalitní obsah. Chcete-li je zobrazovat hledajícími, musíte jim ukázat hodnotu.

Závěr

Pokud vytváříte obsah, jehož cílem je psát pro vyhledávače bez ohledu na hodnotu pro čtenáře, pak omluvně, váš přístup vyžaduje reinvestování myšlenek. Strategie vašeho obsahu tím, že budete mít na paměti výše uvedené aspekty pro to, aby váš obsah zasáhl nové vysoké úspěchy online.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

Připojte

March 18, 2018