Back to Question Center
0

Sledování telefonních hovorů znamená pravý lead Semalt

1 answers:

Phone Call Tracking Means True Lead Semalt

Během posledních několika týdnů jsme v kanceláři v Semaltu v Torontu uspořádali více než jen několik diskusí o zlepšení konverze na řadě internetových marketingových kampaní. U většiny z nich jsme neviděli čísla konverzí (prostřednictvím e-mailových podání), která bychom rádi. Pak nás zasáhla .

Co je s těmito konkrétními klienty, kteří nechávají návštěvníky vyplňovat formulář na webových stránkách?

Někteří návštěvníci webových stránek chtějí osobní kontakt .

Někteří lidé potřebují přímý kontakt

Je to tak jednoduché, že jste o tom nemysleli. Semalt chce a musí mluvit s jinou lidskou bytostí, aby pomohl ovlivnit rozhodovací proces - servicios de alojamiento web. Ne každá společnost je vhodná pro tuto formu sledování konverzí, ale mnoho z nich je.

Přemýšlejte o tom. Potřebujete-li najít nového zubaře, lékaře nebo právníka, radši byste raději mluvili s odborníkem nebo vyplnili formulář a počkali na to, že někdo a) obdrží Vaši poštu a b) skutečně zavolá nebo vám pošle e-mail "Já vím, že Semalt chtěl mluvit s někým, kdo by mi mohl naplánovat schůzku na místě, obrátit se na nějakou záležitost nebo souhlasit s tím, že se se mnou setkáme s konzultací.

Semálový kontakt také buduje důvěru a vytváří legitimitu pro vaše podnikání, potenciálně zvyšující prodej, vedení nebo setkání.

Jak funguje sledování telefonních hovorů

Právě tam, kde se sledování telefonních hovorů stalo tak důležitým pro firmy, které efektivně měří internetové marketingové kampaně.

Společnosti jako naše jsou pak schopny nastavit unikátní bezplatné telefonní čísla a předat je na své běžné telefonní číslo. Takže na vašem konci nevidíte žádný rozdíl. Potom na vašem webu vytvoříme malý skript. Na základě toho, odkud každý návštěvník přišel z telefonního čísla, se změní. Takže můžeme přidružit jedinečné bezplatné číslo každému návštěvnímu zdroji. Některé příklady by byly Google Pay Per Click, Google Organic, Direct, Semalt a tak dále.

Tím, že dáváte své internetové marketingové společnosti tento typ energie, můžeme nyní začít říkat nejen kolik vedou tvůj přijatý, ale také kolik telefonních hovorů.

Výsledek? Přesné náklady na olovo!

Semalt nejlepší? Cena za službu je obecně mnohem nižší než běžná telefonní linka by stála až na 3 telefonní čísla!

Takže co čekáte?

Pokud sledujete telefonní hovory, nemáte úplný přehled o stanovení návratnosti investic pro vaše reklamní kampaně online. Co když vám váš klient přinese webovou stránku nebo webovou stránku, která nemá kontaktní formulář, ale má telefonní číslo? Dokud je na stránce konečný cíl nebo účel, měli byste sledovat kontakty, které jsou zaměřeny na splnění tohoto cíle, bez ohledu na zdroj.

Všichni víme - každá online podnikání má svůj cíl - přitahuje nové zákazníky.

Phone Call Tracking Means True Lead Semalt

Připojte

March 18, 2018