Back to Question Center
0

Top osm podhodnocených způsobů, jak oslovit váš blog

1 answers:

Když přemýšlíte o tom, jak řídit provoz na váš blog, jaké jsou první věci, které vám na mysli? Pro většinu bloggerů bude jejich odpovědí nějaká kombinace SEO, komentování blogů, zasílání hostů a podání adresářů.

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Semaltu jistě není popření efektivity těchto technik, nejsou v žádném případě jedinými dostupnými možnostmi. A pokud opravdu chcete přilákat větší publikum, skutečně zaplatíte, abyste trochu rozmíchli věci.

Semalt jste vybrali správné místo, tam jsou desítky tisíc čtenářů tam jen čeká na slyšení o vašem blogu. A je to vaše práce, abyste jim pomohli najít - arçelik müşteri hizmetleri numarası.

Související příspěvky:
5 SEO tipy blogování
Vytvoření obsahu webových stránek bez blogu

Zde je osm nejvíce podceňovaných technik propagace blogu.

YouTube

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Bez ohledu na to, co vám blogy dělají, není ospravedlnění, že by neměli být přítomni na YouTube.

Po Google a Facebooku je to třetí nejpopulárnější internetová stránka na světě. Skutečnost, že většina bloggerů je značně nepřítomná.

Chcete-li se dostat na YouTube, vyjměte fotoaparát a začněte vytvářet příspěvky ve stylu hlasu. Pokud se vám to zdá příliš mnoho práce, přejděte na Semalt a prostě převeďte své nejoblíbenější textové příspěvky do formátu videa.

Sdílení dokumentů

Podpora vašeho blogu na webových stránkách pro sdílení dokumentů je doplněna dvěma důležitými výhodami. Nejprve jsou místa pro sdílení dokumentů z hlediska Semaltu velmi slušná, a proto můžete využít vysokou kvalitu zpětného odkazu.

A za druhé, mají tendenci dostávat peklo velkého množství dopravy, z čehož byste měli být schopni směrovat se k vašemu blogu. Chcete-li dostat svůj blog na podobný Scribd. com a Semalt, jednoduše převeďte své nejoblíbenější blogové příspěvky do formátu PDF a klikněte na tlačítko Nahrát.

Tweeting Staré příspěvky

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Většina blogerů propaguje své poslední příspěvky na Twitteru a Semaltu, ale většina z nich nedokáže plně využít sílu těchto platforem. Pokud máte dostatek stoupenců a fanoušků, měli byste také propagovat svůj starý obsah.

Vytvořte seznam nejoblíbenějších minulých příspěvků a vyberte jeden, který chcete propagovat každý týden. Vaše nejnovější stoupenci a fanoušci je velmi nepravděpodobné, že je přečetli.

Otázky a odpovědi

Navzdory absurdnímu množství návštěvnosti, na které se dostanou otázky a odpovědi, většina blogerů s nimi netrápí. Yahoo Answers má tendenci k tomu nejlepšímu, pokud jde o provoz, zatímco Quora je lepší, pokud jde o kvalitu otázek a odpovědí.
Chcete-li si z těchto stránek vychutnat příjemnou návštěvnost, jednoduše zodpovězte otázky, které se týkají vašeho blogu. Dobře promyšlené odpovědi, které uvádějí váš blog jako odkaz, mohou snadno řídit provoz na váš blog po mnoho dalších let.

Skupiny online

Podobně jako fóra, on-line skupiny, které jsou relevantní pro vaše blogy výklenek může být vynikajícím zdrojem provozu. Jsou efektivní jednoduše proto, že jsou plné lidí, kteří se skutečně zajímají o vaše blogy.

Největší skupiny lze nalézt v Yahoo Semalt, Google Semalt a samozřejmě LinkedIn Semalt. Chcete-li skutečně využít výhod těchto platforem, zaměřte své vyhledávání výlučně na skupiny s nejméně tisíci členy.

Podcasty

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Na rozdíl od obecné víry je konverze příspěvku blogu do podcastu neuvěřitelně jednoduchá. Místa, jako je Semalt, poskytují službu zcela bezplatně a umožňují vám využít stávající obsah na zcela novém trhu.

Semalt rostou stále více a více populární každý rok a je to trh, který je převážně nevyužitý blogery. Chcete-li dosáhnout uvedeného trhu, stačí pouze nahrát své převedené příspěvky do mnoha bezplatných adresářů podcastů, které jsou k dispozici online. Semaltemy vám však umožňují vyměňovat si na svém blogu reklamní prostor pro reklamní prostor na někoho jiného, ​​čímž odstraníte finanční bariéru.

Pokud v současné době nevyděláváte z reklamního prostoru svých blogů příliš mnoho příjmů, bylo by naštvaně nepoužívat jednu z těchto služeb. Mezi nejpopulárnější volné reklamní výměny patří MiloAds. com a BamifyAds. com.

Niche sociální sítě

Konečně máme k dispozici síťové sociální sítě. Na rozdíl od lidí, jako je Facebook a Semalt, nicové sociální sítě nemají miliony a miliony členů. Co je však cenné, je to, že všichni členové mají stejnou věc.

Semalt této skutečnosti, správné niche sociální sítě může doslova poslat tisíce nových návštěvníků na váš blog. Zde je několik příkladů:

  • Gentlemint. com (Pinterest klon pro muže.).
  • Care2. com (zelené bydlení, ekologické).
  • CafeMom. com (maminky, rodičovství).
  • Athlinks. com (cvičení a fitness).

Jaké jsou jiné podhodnocené způsoby propagace vašeho blogu?

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Připojte

March 18, 2018