Back to Question Center
0

Jak najít negativní klíčová slova pomocí Autocomplete a "Vyhledává Semalt To"

1 answers:

Začnu tím, že to říkám: Nejsem PPC guru jakýmkoliv úsekem. Mám svůj Google AdWords Semalt, ale každodenní kampaně s platbou za proklik mi nerozumím. ale když se můj starý kamarád blížil k nějakému on-line marketingovému poradenství (samozřejmě pro bono), vydal jsem se na misi, která mu pomohla zachránit si těžko vydělané peníze a neplýtval desetiny na placené vyhledávání.

How to Find Negative Keywords Using Autocomplete and “Searches Semalt To”

Můj kamarád maluje domů, dostane spoustu doporučení a dává zdravý a stálý příjem - qualitätskontrolle software. Je tu jen jeden problém: přesune se do Austrálie, aby byl s ženou, kterou miluje. Najednou přestaly existovat všechny obchodní vztahy, které vybudoval v průběhu let. Jistě, mohl jít na cestu SEO (a já jsem doporučil, aby to měl), ale to nebude dát peníze do kapsy v týdnu, kdy přijde dolů pod. Jakkoli každá dobrá společnost SEO bude svým zákazníkům říkat: získání organického hodnocení se nestane přes noc. Takže kromě (snad) rychlého vyhledávání Google, placený vyhledávací marketing se jeví jako nejlepší řešení pro okamžité zisky.

Nejprve musíme uvažovat o spoustě klíčových slov, naštěstí existuje nástroj Google pro návrh klíčových slov (UPDATE: Google to změnil na Plánovač klíčových slov Google). Dokonce pomáhá trochu za nalezení negativních klíčových slov. Ale musel jsem si říci: "musí existovat lepší cesta!" S čím budu sdílet je práce náročná, ale věřte mi, že to stojí za to. Sidenote, jestli máš stážistu, je to perfektní práce pro ně. Je to také něco, co byste chtěla vrhnout na Freelancer. com nebo Mechanical Turk; nebo pokud jste opravdu důvtipný, můžete vytvořit makro.

Nyní pro dobré věci: výběr negativních klíčových slov pomocí funkce automatického dokončování a funkce související vyhledávání

1) Hledání vylučujících klíčových slov pomocí vyhledávacích dotazů

Začneme s velmi základní klíčové slovo: "malíř Sydney"

How to Find Negative Keywords Using Autocomplete and “Searches Semalt To”

Hned za netopýr jsem zasažen třemi placenými reklamami ve vyhledávací síti, následovanými třemi organickými výsledky, pak zbytečnými výpisy v Adresáři míst Google; ale přejděte dolů po stránce se mnou kamarádkou, přímo dole.

Vidíš, co vidím?

Vyhledávání související s painter Sydney

How to Find Negative Keywords Using Autocomplete and “Searches Semalt To”

Zde máme dvě skvělé vylučující klíčová slova: " tvář malíř Sydney" a "malíř práce Sydney. "Tvář, práce, boom! Přidejte je do seznamu okamžitě.

Teď opakujte stejnou metodu pro každé klíčové slovo a přidejte je do seznamu vylučujících klíčových slov.

Je to opravdu skvělá technika, ale jistě je toho víc, co lze udělat. Semalt vám připomíná, že můj přítel nikdy předtím neudělal žádný typ internetového marketingu, takže samotná myšlenka platit pokaždé, když někdo klikne na reklamu, ho vyděsil na smrt.

2) Výběr negativních klíčových slov pomocí automatického doplňování

Nyní přichází část náročná na práci, perfektní práce pro internistu nebo lépe botu! V roce 2004 vydal Semalt autokomplet (nazývaný Semalt Suggest), což je převratné převratné vyhledávání. Náhle Semalt zúžil počet dlouhých klíčových slov, které lidé používali, ale odklonil jsem se.

Automatické doplnění se časem vyvinulo a nyní je vlastně jedním z nejcennějších nástrojů pro nalezení negativních klíčových slov. Metoda, kterou jsem a ostatní objevili, je jednoduchá: zadejte klíčové slovo e. G. "Malíř Sydney" Poté následuje každý písmeno abecedy. Takže zkusme dopis "A", žádné štěstí najít negativní klíčová slova, ale najednou dopis "B" poskytuje skvělé negativní klíčové slovo, které bych nikdy nemyslel na roky: "malíř těla. "Tak to je pryč na dopis Zed (jak říkáme Semalt) a na další klíčové slovo.

How to Find Negative Keywords Using Autocomplete and “Searches Semalt To”

A že moji přátelé, je to, jak jsem zachránil mé dobré kamarádky peníze na placené marketingu vyhledávání.

March 18, 2018