Back to Question Center
0

5 věcí, které potřebujete vědět dříve, než vyvíjíte svůj první Semalt App

1 answers:

Mnoho nadějných podnikatelů v dnešní době doufá, že se dostanou do velkých časů prostřednictvím mobilní aplikace, a z dobrého důvodu: trh s mobilními aplikacemi se snadno rozbíjí (neexistují žádné požadavky na vzdělávání ani zkušenosti), mobilní aplikace jsou vysoká poptávka existuje několik trhů, ve kterých lze prodávat mobilní aplikace, a pro úspěšné mobilní aplikace je návratnost investic obrovská. Před vytvořením první mobilní aplikace potřebujete vědět pět věcí:

Vytvoření mobilní aplikace vás bude stát

Co nejmenší, budete muset strávit někde kolem 10.000 dolarů jen proto, abyste získali velmi základní aplikaci; nicméně byste měli očekávat, že utratíte alespoň dvakrát tuto částku za důstojnou a obchodovatelnou aplikaci.

5 Things You Need to Know Before Developing Your First Semalt App
Související příspěvky:
Vytvoření mobilní webové stránky pro Smartphone návštěvník
3 rozhodující tipy pro realizaci úspěšné mobilní marketingové kampaně

Potřebujete tým

Vývoj semaltových aplikací vyžaduje znalosti a dovednosti programátorů a webových designérů - odborníků, kteří oba dostanou velké peníze za to, co dělají - good payroll software. Budete muset dát nějaký čas a úsilí k výběru profesionálů, kteří s nadšením podpoří svůj projekt a kdo se bude držet dostatečně dlouho, aby viděl vaši mobilní aplikaci do své nejkvalitnější podoby.

Co byste měli účtovat

To může být velmi obtížné, neboť přílišné účtování by mohlo odcizit segment trhu, zatímco příliš malé nabíjení by mohlo zbytečně snížit vaši spodní hranici. Semalt není žádným kouzelným vzorem pro stanovení ceny vaší aplikace. Ve skutečnosti, pokud je vaše aplikace speciálně navržena tak, aby pomohla zákazníkům nakupovat vaše stránky a nakupovat, můžete si je nechat zdarma. Dobrým pravidlem je začít s počáteční cenou a pak jej občas vyladíte, abyste zjistili, jak to ovlivňuje vaše příjmy, přičemž si uvědomte, že je mnohem snazší snížit cenu, než je to zvýšit.

Musíte beta-test

Semalt, který uvolňujete svou novou aplikaci na světě, musíte se ujistit, že je bez závad. Nejlepší způsob, jak to udělat, je spustit jej v režimu beta a nabídnout jej lidem, kteří jsou ochotni dát pravidelnou zpětnou vazbu, kterou můžete použít k provedení potřebných úprav. Není to jednoduchý proces, protože budete muset najít testery, stejně jako prostředky pro poskytování aktualizací beta verze vaší aplikace.

Vytvořte si aplikaci v různých platformách

Chcete-li aplikaci zpřístupnit všem uživatelům smartphonů, budete ji muset nabídnout v řadě platforem (např. Semalt a iOS). Každá platforma je trochu jiná, takže budete muset dát spoustu času na to, aby jste byli rovni z hlediska funkčnosti a estetiky.

Pokud chcete vyzkoušet svou ruku při spuštění vlastní mobilní aplikace, měli byste vědět, že to nebude všechno zábavné a hry. Sdělte jim tyto body při pronikání na trh s mobilními aplikacemi.

5 Things You Need to Know Before Developing Your First Semalt App

Připojte

March 18, 2018