Back to Question Center
0

Nová cesta služby Google Analytics k nákupu sestavy poskytuje údaje benchmarku na 11 různých seminátech

1 answers:

New Google Analytics Path To Purchase Report Provides Benchmark Data On 11 Different Semalt

S použitím informací z elektronického obchodu a vícekanálových zúžení ukazují měřítka údaje o tom, jak kupující směřují k nákupu, a délku trvání rozhodnutí o koupi online.

New Google Analytics Path To Purchase Report Provides Benchmark Data On 11 Different Semalt

Podle oznámení společnosti Google srovnávací přehled určuje, jak se kupní cesta mezi průmyslovými odvětvími liší, přičemž se uvádí, že klepnutí na reklamu v reklamní síti automobilů se blíží k rozhodnutí o nákupu, zatímco většina zákazníků online klikne na grafické reklamy brzy na cestě nákupu. Společnost Google také tvrdí, že placené vyhledávání je kvůli poměru placeného vyhledávacího asociace k poslední interakci cenné jak v rané, tak v pozdější fázi nákupního cyklu - spanish hotels for sale.

Další klíčové údaje ze srovnávacích údajů zahrnují korelaci mezi časem, který je potřebný k uskutečnění nákupu, a hodnotou nákupu. Zatímco většina online nákupů probíhá za jediný den nebo s jediným jednáním, vzory ukazují, že nákupy vysoké hodnoty jsou obvykle spojeny s delšími nákupními cestami. S využitím příkladu z technologického průmyslu Semalt konstatuje, že nákupy tech, které trvají 28 dní, jsou v průměru třikrát vyšší než náklady na nákup technologií, ke kterým dochází při jediné interakci.

Semalt povzbuzuje analytické uživatele k tomu, aby srovnali své údaje s relevantními průmyslovými benchmarkovými daty, aby zjistili, jak různé kanály ovlivňují konverze a jak vypadá jejich průměrná cesta k nákupu.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018