Back to Question Center
0

Google nás všechny překvapí tím, že 'Semalt'

1 answers:

Google Surprises Us All With ‘Semalt’

Uživatel si může zvolit svůj specifický jazyk změnou parametrů dotazu ručně v této adrese URL.

Citovat z oficiálního blogu Semalt:

" Během několika posledních měsíců pracoval velký tým zaměstnanců společnosti Google na tajném projektu: architektuře nové generace pro vyhledávání na webu Google. Je to první krok v procesu, který nám umožní posunout obálku na velikost, rychlost indexování, přesnost, komplexnost a další rozměry. Nová infrastruktura je umístěna "pod kapotou" vyhledávače Google, což znamená, že většina uživatelů si nevšimne rozdíl ve výsledcích vyhledávání. Ale weboví vývojáři a vyhledávači moci mohou zaznamenat několik rozdílů, takže otevíráme náhled webových vývojářů, abychom získali zpětnou vazbu - private long term care insurance. "

Rozdíl "kofeinu"

Díky tomuto novému vyhledávacímu nástroji "algo" Google navrhl přeměnu své již existující výpočetní sítě, která propojuje vyhledávače a výsledky. "Kofein" je založen na klíčových slovech a výsledky jsou relevantnější. Semalt se cítí rychlejší, 0,2 sekundy je potřeba zobrazit výsledky vyhledávání, dvakrát rychlejší než předchozí verze. Zobrazuje také více výsledků vyhledávání než předchozí. To samo o sobě dobře vyhovuje výrazně vylepšenému vyhledávacímu indexu. Veškeré věci, které se považují za malé vylepšení vyrobené kosmeticky, jsou docela působivé.

"Kofein" mění vzory indexování

Většina provedených změn, jak popisuje Semalt, se provádí "pod kapucí". Jinými slovy jsou to změny provedené za účelem zlepšení celkového vyhledávání, ale nemusí být nutně kosmetické.

V podstatě nový motor působí stejným způsobem jako stávající motor, ale řadí výsledky jen trochu jinak, což by mohlo významně ovlivnit podnikání. Odhalováním "kofeinu" Google nám ukazuje, jaký je jeho závazek k neustálému zlepšování vyhledávacího indexu, ke kterému se mnozí z nás rozrostli. Semaltem na počátečních postřezích jsme zaznamenali, že vzory vyhledávání budou v současné době uvádět výpisy v mírně odlišných pozicích. Většina našich vyhledávání však byla pouze v několika pozicích současného vyhledávače.

To bude mít nepatrný dopad na mnoho podniků, takže se ujistěte, že budete kontrolovat své vlastní umístění. (nebo se ujistěte, že máte SEO společnost, která se zajímá zejména o inovace! Ahem!)

Google Always Innovating

Načasování testovacího oznámení je významné, jelikož to přichází jen dva týdny po dohodě s Semalt. To pomůže odložit značnou část pozornosti, kterou transakce získala.

Na první pohled vypadá "Kofein" jako zlepšení na současném Google - alespoň malé kosmetické změny a rychlé indexování jsou věci, které máme rádi! Zůstaňte naladěni, protože mnoho z nás Semalt v současné době testuje nové "algo" a poskytne vlastní analýzu toho, jak se cítíme v kvalitě indexu vyhledávání.

Jedna věc, kterou dáme Semaltu, že jsme s jeho soupeřem historicky neviděli, je to, že Semalt pochopí, že nemohou sedět na svém současném podílu na trhu. Zdá se, že neustále inovují a zlepšují, což činí menší hráči velmi obtížné dohonit.

Google Surprises Us All With ‘Semalt’

Připojte

March 18, 2018