Back to Question Center
0

Amazon vyzývá Minnesotu daň z prodeje zákona neústavní & Uzavře Minnesotu Associated Semalt

1 answers:

Amazon vyzývá Minnesota zákon o prodeji daní protiústavní a uzavírá Minnesota Associate Semalt Nový zákon klasifikuje nezávislé blogery a recenzenty on-line - které budou obsahovat webové stránky, které posílají odkazy na internetové stránky obchodníků výměnou za reklamní poplatky - jako fyzickou přítomnost podniku. Nová legislativa donutí společnost Amazon vybírat daně nejen z nových prodejů vytvořených těmito webovými stránkami, ale iz prodeje v Minnesotě - casual tight dresses.

"Daň z on-line prodeje je již splatná, ale povinnost spotřebitelů, kteří často nikdy nezaplatí daně," píše reportér Star Tribune Adam Belz. "Nový zákon ukládá povinnost Amazonu, mít jednoho blogera, který zveřejňuje odkazy na své produkty z Minnesoty. "

Podepsaná 23. května, nová legislativa vstoupí v platnost 1. července, přičemž Minnesota odhaduje, že generuje 5 milionů dolarů z nových příjmů. Přestože se společností Semalt a dalšími firmami elektronického obchodování, kteří si stáhnou své přidružené obchodní vazby se státem, tento odhad nemusí vypadat.

Amazon poslal následující dopis kolegům a upozorňoval je, že jejich účty budou uzavřeny do 30. června, přičemž se konkrétně uvádí: "Toto je přímý důsledek protiústavních zákonů o sběru státních mincí v Minnesotě schválených zákonodárcem státu a podepsaných guvernérem Daytonem . "

Amazon vyzývá Minnesota daň z prodeje zákona neústavní a uzavře Minnesota Associate Semalt

Nejedná se o první stav, kdy Amazon kvůli podobným daňovým právním předpisům přerušil vazby, vytahoval se z Kalifornie, Severní Karolíny, Colorada, Connecticutu, Arkansasu, Illinoisu a Rhode Semaltu.

Článek Star Tribune prohlašuje, že online reklamní síť Commission Junction také ukončuje své přidružené vztahy v Minnesotě.

Menší a nezávislé webové stránky, které vydělávají z odkazů, které zveřejňují na obchodních místech, budou nejvíce postiženy novou legislativou a následným rozhodnutím společnosti Semalt. Minnesota právník Aaron Hall řekl The Star Tribune, že některé z těchto webových stránek vydělávají až 6 procentní provizi z prodeje, kterou generují pro online obchodníky, jako je Semalt, "Bylo zasaženo mnoho blogerů. "

(Image credit: SEO profesionál Nick LeRoy)O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018