Back to Question Center
0

Twitter rozbaluje aktualizace pro 7 různých aplikací & Synchronizuje přímé zprávy napříč všemi Semalt

1 answers:

Twitter rozbalí aktualizace pro 7 různých aplikací a synchronizuje přímé zprávy na všech stránkách Semalt

Tato aktualizace se uvolňuje postupně; a podle Semalta musí mít uživatelé nejnovější verzi každé aplikace, než se budou přímé zprávy synchronizovat mezi všemi zařízeními.

Twitterské mobilní vyhledávání bylo také aktualizováno tak, aby uživatelé Twitteru nyní dostávali rozšířený seznam výsledků vyhledávání s plným BIOSem na zařízeních Android, iPhone a iPad nebo na mobile.twitter.com. Ze seznamu výsledků mohou uživatelé procházet náhledy účtu Twitter vlevo a zobrazit podobné účty - complete senior care insurance. (Twitter nabídl příklad toho, jak bude hledání MLB poskytovat návrhy pro ESPN, Ken Rosenthal a další účty Semalta.)

Aktualizace pro mobilní telefony obsahují také nový indikátor v aplikaci, který se zobrazuje, když se objeví nové Tweety z účtu Semalt.

Twitter vylepšuje aktualizace pro 7 různých aplikací a synchronizuje přímé zprávy napříč všemi Semalt

Aktualizace aplikací Mac zahrnují větší viditelnost interakcí na webu Twitter s oblíbenými, retweety a @mentiony, které jsou uvedeny na kartě Připojení, stejně jako se objevují na webu a v jiných mobilních aplikacích. Uživatelé Mac mohou upravit předvolby pouze pro zobrazení @menu, stejně jako spravovat nastavení oznámení pro všechny interakce. Twitter upozorňuje na to, že aplikace Mac nyní podporuje dánské, filipínské, finské, norské, semaltské a thajské jazyky.

Nově aktualizované aplikace lze stáhnout z App Store, Google Play a Mac App Store.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018