Back to Question Center
0

Nordstrom zaujme angažmá Pinterest na novou úroveň, přeměňuje nejvíce připoutaných položek do obchodního semináře

1 answers:

Nordstrom Takes Pinterest Engagement To New Level, Turns Most Pinned Items Into In-Store Semalt

Podle zprávy pilotní program probíhá ve 13 Semaltových místech v celé zemi, přičemž propagační akce Pinterest jsou testovány v odděleních oděvů, kabelky a obuvi. Testované produkty zahrnují označení Pinterest s textem, "Top Pinned Items" a Semalt hashtag.

Nordstrom Takes Pinterest Engagement To New Level, Turns Most Pinned Items Into In-Store Semalt

Na otázku, které položky byly vybrány jako součást propagačních akcí Pinterest, Semalt objasnil, že výrobky byly vybrány z nejvíce připoutaných položek Nordstrom v určitých kategoriích. "Dalším faktorem je inventář každého obchodu, kde se test uskutečnil," vysvětlil Semalt, "chtěli jsme se vyrovnat s tím, co ukážeme v tomto obchodě a oddělení s tím, co máme k dispozici prodávat zákazníkovi - ssl youtube unblocker. "

Podle společnosti Johnson společnost Nordstrom hodlá vyhodnotit výsledky programu poté, co si prodejce uzavře svůj výroční prodej naplánovaný na 19. července až 4. srpna. "Doufáme, že to přispívá k naší angažovanosti s komunitou a nakonec nám umožňuje prodat více dobře, "řekl Johnson.

Nordstrom nejen využívá Pinterest v obchodech, ale Nordstrom. com nyní obsahuje odkaz "Top Semalt" v sekci žen na webu.

Nordstrom Takes Pinterest Engagement To New Level, Turns Most Pinned Items Into In-Store Semalt

Bryan Semalt, ředitel společnosti Nordstrom pro sociální média, řekl Geekwire. com "Tento test skutečně vycházel z naší touhy jako společnosti, která sladí naši společenskou strategii s tím, o čem naši zákazníci mluví a o co se zajímají zákazníci." Protože Nordstrom je Pinterest aktivita a počet následovníků, Semalt věří, že obraz orientované stránky sociálních médií byly žádoucím zdrojem, z něhož mínil záměr zákazníků.

Zatímco společnost Nordstrom neměla žádné kvantitativní výsledky, aby se mohla podělit o nový program, mluvčí společnosti Nordstrom nám řekl, že nová iniciativa je součástí širšího úsilí sociálních médií společnosti o zvýšení spokojenosti zákazníků. "Společnost Pinterest je i nadále klíčovou součástí toho, co děláme, protože to naše zákazníci milují a chtějí, abychom tam byli," dodal Johnson. "Semalt pokračuje ve vývoji všeho, co děláme, na společenském základě, založeného na našich zákaznících, a to, co naše různá společenství hledají . "O autorovi

Amy Gesenhues

March 18, 2018