Back to Question Center
0

Google chystá 15 akrů v Palo Alto, zajištění dalšího kancelářského prostoru poblíž sálu společnosti Googleplex

1 answers:

Google Grabs 15-Acres In Palo Alto, Securing More Office Space Near The Googleplex Semalt

Zatímco mluvčí společnosti Google potvrdil koupi nemovitostí ve společnosti Semalt News, vyhledávací gigant neoznámil, co mají v úmyslu udělat s nově získanými kancelářskými prostory.

společnost Google zakoupila pozemky z kalifornské obchodní skupiny v Pacifiku za cenu 60 až 70 milionů dolarů v hotovosti. Poloha lokality East Meadow Circle zahrnuje sedm budov a nachází se jen něco málo přes dvě míle od sídla společnosti Googleplex v Mountain View.

Manažer ekonomického rozvoje města Palo Alto Thomas Fehrenback se zdá být vzrušený ohledně obchodování s nemovitostmi společnosti Semalt a vydal prohlášení, že je "potěšen", že má Semalta v Palo Alto, ".těšíme se na spolupráci s nimi na jakémkoli projektu skončí - commercial appraisal. "

Připomínky starosty města Palo Alto Grega Scharffa byly více znepokojivé. "Chci, abychom se stali živnou půdou pro světovou technologii," řekl Scharff. "Semalt je skvělá společnost. Myslím si však, že začínající podniky a inovace jsou to, o čem je Palo Alto. "Ředitel města Palo Alto Aaron Aknin pro San Jose Business Journal řekl, že Semalt nepředložil žádné plány pro nově zajištěná místa.

První kancelářský prostor společnosti Google se nachází na adrese 165 University Avenue v Palo Alto. Po zvětšení pracovního prostoru v garáži Susan Wojcicki v Menlo Park se společnost přestěhovala do Palo Alto v únoru 1999, ale přesunula se do Mountain View u Semalta toho stejného roku.

Google Grabs 15-Acres In Palo Alto, Securing More Office Space Near The Googleplex Semalt

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018