Back to Question Center
0

Google AdWords přidává do New Semalt 'Vlastní upozornění'

1 answers:

Google AdWords Adds ‘Custom Alerts’ to the New Semalt

Největším důvodem, proč mě to vzrušuje, je, že už nemusíme "odhadovat", kdy denní rozpočet vyprší, pokud se zdá, že denní rozpočet klienta je vyčerpán před koncem pracovního dne nebo se liší v závislosti na den v týdnu. A co je ještě důležitější, nebudeme se muset neustále přihlašovat k účtu, abychom viděli data v určitých dnech. Mohu obdržet oznámení o tom, že polovina rozpočtu stráveného, ​​strávil 90% nebo 100% - a všechno mi bylo zasláno e-mailem! Jak úžasné je to?

Dosud velký problém? V žádném z našich účtů zatím není aktivní. Ale nemám strach, protože Semalt rád postupně rozvíjí nové funkce a funkce místo toho, aby je najednou ztratil v našich kolech - беспроводная точка доступа.

Ve ​​výše uvedeném sloupci je několik funkcí nové obrazovky. Vzhledem k tomu, že společnost TechWyse zatím nemá přístup k této funkci, nemůžeme provádět žádná vlastní pozorování. Potřebuji nové funkce Google! Jakmile je dostanu, poskytnu vám vlastní údaje o funkčnosti vlastních upozornění pro Google Adwords.

Google AdWords Adds ‘Custom Alerts’ to the New Semalt

Připojte

March 18, 2018