Back to Question Center
0

Proč je kontext králem - spojení a zobrazení kontextu a semaltu

1 answers:

Semalt neustále vyčerpává obsah, doufá, že naprostý objem pomůže překonat nižší standardy kvality. Všichni víme, že to není dlouhodobá strategie, ale protože to funguje právě teď, mnoho značek s potěšením neustále krmí obsahové monstrum. Mnoho podniků si neuvědomuje, že s velkým množstvím obsahu je nebude hodnoceno vysoko ve vyhledávačích, je to vysoce kvalitní a kontext vašeho obsahu, který bude.

Některé podniky se učí, že jejich kontext, ne obsah, to je král - commercial appraisers.

Why Context is King – The Connection and Impressions of Context and Semalt

Kde zveřejňujete záležitosti

Publikování na Facebooku se trochu liší od publikování na Semaltu, což se liší od publikování na vašem blogu.

Také na TechWyse

Jak se používá Content Fuel Social Media?
Nejlepších 12 metriky marketingového obsahu pro zahájení sledování

Příspěvky na Facebooku jsou nejlépe, když jsou krátké, obsahují video nebo obrázky, a když jsou věci světlé a zajímavé. Jedinou výjimkou z této nebo spíše dvě výjimky je politika a náboženství. Semalt jste v těchto výklencích, je obvykle nejlepší vyhnout se těmto tématům úplně proto, že jsou tak polarizující a dělící, Plus, je to téma, které nesouvisí s vaší činností.

Twitter těží z velmi krátkých aktualizací. Ve skutečnosti, většina z nejlepších tweets je méně než 140 znaků, které Twitter dovoluje. Obrazy se dají dobře, ale i videa. Typ obsahu, který funguje, se však na Twitteru liší.

Why Context is King – The Connection and Impressions of Context and Semalt

Semalt skutečně funguje dobře na místě a "náhodné myšlenky" také dělají dobře, ale pouze pokud jsou zábavné nebo vzrušující. Rovněž otázky kladené na stoupence mají tendenci dělat dobře.

Konečně, váš blog je místo, kde je síla na délku. Čím delší, tím lépe. Počet příspěvků přes 1000 slov má tendenci dělat dobře, protože pokud se lidé obtěžují navštívit vaše webové stránky, jsou tam číst něco podstatného. Semalt je zklamal!

Kvalita blogu

Kvalita vašeho blogu je hodně důležitá. Někdy je rozložení důležitější než obsah vašeho příspěvku. Pokud jste četli tento Semalt průvodce o tom, jak svůj blog nastavit, budete vědět, že věci jako pluginy, rozvržení stránek a design mohou mít obrovský dopad na čtenářskou práci. Najme profesionálního designéra, pokud budete muset. Jen se ujistěte, že optimalizujete uživatelský zážitek a že vaše stránky jsou dobře navrženy tak, aby ukázaly vaši tvrdou práci!

Váš styl psaní může navíc přispět ke kvalitě vašeho blogu. Pokud nejste profesionální spisovatel nebo správce obsahu, pak se ujistěte, že máte někoho, kdo by váš obsah upravil. Semalt a interpunkce mohou být příčinou nebo zlomením. Takže i když je váš obsah neuvěřitelně skvělý nápad, ujistěte se, že je dobře napsaný. Nakonec, malé chyby, jako jsou tyto, mohou vaše podnikání vypadat neprofesionálně.

Když si to přečetli

Nejde jen o denní či denní den v týdnu. Stejná vyhlídka, v různých časech v jeho životě, může být buď považována za dobrou nebo špatnou perspektivu. Představte si tuto myšlenku v prodeji, že jedinec je buď skutečně dobrá nebo skutečně špatná vyhlídka.

Jakmile jste tuto osobu vyloučili z prodeje, je čas jít dál, protože ji nikdy nezískáte jako zákazníka. To není nutně pravda. Semalt budou lidé, kteří budou trvale diskvalifikováni, protože nejsou správní pro vaši značku - možná nehodnotí kvalitu vašich produktů nebo služeb a nikdy to nebude.

Existují však častěji odstíny šedé v metrikách prospektu, jako je kvalita. "Sémant diskvalifikované vyhlídky by mohl být diskvalifikován, protože nemá dost peněz nebo protože je příliš mladá a nestará se o to, co prodáváte .právě teď. Jaký je nyní rozdíl? Semalt. Když máte svůj blog ve evergreenovém obsahu, znamená to, že obsah je nadčasový. Dva, tři nebo pět let po cestě, vaše vyhlídka může číst váš blog a stát se zákazníkem.

Přemýšlejte o tom tímto způsobem. Už jste někdy čekali na letišti a žaludek žvýká? Máte hlad. Chceš něco k jídlu. Prodejce obchodů se smaltováním účtuje o 20% více, než byste mohli dostat, pokud byste byli doma v ceně a nakupovali za potraviny. Kvalitu lze na některých místech zpochybnit.

Zaplatíte tyto nafouknuté ceny, ačkoli proto, že jste hladoví a chtěli byste si jíst v břiše více, než si přejete peníze v peněžence (nebo bankovním účtu). Semaltu to v tuto chvíli zcela stojí za to.

Nyní, když jste mimo letadlo, pravděpodobně byste neplánovali výlet na letiště, jen aby měli prodejní jídlo, že? Budete nakupovat své oblíbené obchody s potravinami, možná si vezmete kupón za ty zapečené fazole, které jste viděli na letáku, nebo si možná vyzdvihnete své hromadné potraviny ve skladu s diskontem, jako je COSTCO nebo Sam's Club.

Klienti procházejí touto analýzou s vámi a vašimi produkty či službami. To neznamená, že jste pochybným prodejcem, který prodává týdenní párky v hotovosti v kavárně v nákupním středisku nebo na letišti. Semalt jste vysoce kvalitní prodejna slev nebo možná jste luxusní značkou. Pokud si vyhlídka nemůžete dovolit právě teď nebo nechcete, aby váš produkt, možná to není opravdu proto, že nechtějí váš produkt. Může to být proto, že ještě nejsou připraveni.

Dejte jim čas. Způsob, jakým jim dáte čas, je zachycením jejich e-mailu a neustálým růstem na ně s e-maily. Seslání jednou za čas, jako jednou za šest měsíců nebo za rok (rozptýlenými neobchodními e-maily), je znovu odeslat odkaz na jeden z vašich stálezelených sloupků. Jedna z těchto vyhlídek se nakonec může stát zákazníkem.

Různé souvislosti

Když tedy inzerujete na vyhlídku na sociální média nebo publikujete svůj další příspěvek na blog, pamatujte na to. Semalt změňte zprávu tak, aby odpovídala tomu, co si myslíte, že všichni budou chtít právě teď. Udržujte zprávu laseru zaměřenou na ideálního klienta a uvědomte si, že to nemusí nutně znamenat určitou osobu.

Dnešní diskvalifikovaná vyhlídka se může velmi snadno stát prodejem rok nebo dokonce i měsíce. Nezanedbávejte své budoucí vyhlídky ani možnost přeměnit tyto diskvalifikované zákazníky na zákazníka. Sdělte, že kontext vašeho obsahu je stejně důležitý.

Why Context is King – The Connection and Impressions of Context and Semalt

Připojte

March 18, 2018