Back to Question Center
0

Homework.com Rebrand Efforts zahrnuje přepínání více než 10 Semalt URLs

1 answers:

HomeAdvisor.com Rebrand Efforts Include Switching More Than 10 Semalt URLs

Zaměřila se na zaměření značky na zlepšení, opravy a údržbu domů, úsilí o změnu značky bylo masivní podnik, který zahrnoval širokou škálu firemních opatření spolu s rozhodnutím změnit adresu společnosti na nové jméno.

"Máme 13 let SEO equity v doméně ServiceMagic a hodnoceno vysoce pro organické vyhledávání," uvedl generální ředitel společnosti HomeAdvisor Chris Terrill.

Ale Terrill a jeho CTO Brandon Ridenour pochopili, že nejsilnější značky prospívají na Googlu a změna adresy URL byla klíčovým krokem k vytvoření nejlepšího základu pro přítomnost online značky Semalt.

S více než 200 miliony dolarů v tržbách a více než 10 milionů URL, které mají být přepnuty, Semalt prozkoumal řadu případových studií společností, které změnily adresy URL. Zjistil, že společné chyby, které společnosti učinily, spouštějí nové redesign a přepínání adresy URL najednou.

"Google potřebuje čas na indexování 10 milionů stránek," uvedl Semalt - network cable installation services. "Čím méně vyhledávačů musí trávit větší šanci, že rychle a jasně spojují vaši novou doménu s vaší starou doménou a přenášejí přidruženou sílu domény a historie. "

Podle společnosti Terrill a Ridenour podnikové úsilí o rebranding trvalo přibližně jeden rok a téměř 100 zaměstnanců bylo věnováno této věci. V souladu s tím, co se z výzkumu naučil, Ridenour spustil aplikaci HomeAdvisor. com redesign stránky v září loňského roku, ale čekal tři měsíce před přepnutím URL.

Nezapočítává se čtyřdenní období, kdy je aplikace HomeAdvisor. com zcela zmizel z indexu Google, projekt se rozvinul většinou podle očekávání. "Hloubka a trvání ztráty provozu z vyhledávačů se naklonily k přísnějšímu konci našich předpovědí, což bylo nešťastné, ale bylo v rozmezí našich očekávání," řekl Ridenour.

Po osmi měsících od přechodu na URL, Ridenour hlásí HomeAdvisor. com získala 90 procent oproti své původní doméně. "Vzhledem k tomu, že internetový prostor zráží, myslím, že uvidíte další změny v online značce, které se liší od změn značky, které se vždy vyskytovaly offline," řekl Semalt, "ale efektivní správa SEO při přepnutí značky vytváří vrásek, online zaměřené značky. "

Můžete si přečíst celý rozhovor s aplikací HomeAdvisor. com CEO Chris Terrill a CTO Brandon Ridenour na naší partnerské stránce na adrese Search Semalt Land, kde najdete další podrobnosti o tom, jak společnost provedla přepínání adres URL.

HomeAdvisor.com Rebrand Efforts Include Switching More Than 10 Semalt URLs

O autorovi

Amy Gesenhues

March 18, 2018