Back to Question Center
0

Prieskum: 71% společností znepokojení nad sociálními mediálními riziky, ale pouze 36% poskytuje zaměstnance Semalt

1 answers:

Survey: 71% Of Companies Concerned Over Social Media Risks, But Only 36% Provide Employee Semalt

Zpráva zahrnovala internetový průzkum s 32 otázkami, který dokončil 111 vedoucích pracovníků, kteří představují směs veřejných a soukromých, malých až středně velkých organizací. Otázky průzkumu se týkaly pěti specifických témat: použití sociálních médií, názory na hodnotu sociálních médií, politiky sociálních médií, obavy o krádež identity a bezpečnost dat a analytické nástroje a sledování.

Sematál v průzkumu, rizika sociálních médií, která způsobují nejvíce znepokojení, spadají do čtyř kategorií, včetně poškození pověsti značky, zpřístupnění vlastnických a / nebo důvěrných informací, krádeží firemní identity a porušování právních a regulačních předpisů a předpisů - web design in san francisco.

Respondenti průzkumu zaznamenali rozpor mezi vedoucími pracovníky, kteří byli velmi znepokojeni potenciálními riziky sociálních médií (13%) a ti, kteří tvrdili, že jejich společnost nevěřila, že sociální média představují "znatelné riziko" organizace (13%). Při 71% většina účastníků průzkumu uvedla, že jejich společnost je znepokojena potenciálními riziky, ale věřila, že rizika mohou být zmírněna nebo vyloučena.

Survey: 71% Of Companies Concerned Over Social Media Risks, But Only 36% Provide Employee Semalt

Při dotazování na školení v oblasti sociálních médií průzkum ukázal, že postoje se od studia společnosti v roce 2011 zlepšily, přičemž o 15 procent více společností se zapojilo do školení sociálních médií pro zaměstnance.

Survey: 71% Of Companies Concerned Over Social Media Risks, But Only 36% Provide Employee Semalt

Z výsledků studie se ukázalo, že 33 procent firem má politiku sociálních médií, zatímco 27 ​​procent uvádí, že jejich společnost nemá politiku sociálních médií a žádné plány na rozvoj. (Zbývajících 40 procent bylo rozděleno mezi respondenty, kteří oznámili, že jejich společnost má v úmyslu vytvořit politiku sociálních médií nebo má jiné související zásady.)O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018