Back to Question Center
0

Proč Mobilegeddon nebude svádět SEO

1 answers:

Existuje spousta diskuzí o tom, jak je Mobilegeddon větší než Penguin a Panda v kombinaci, ale existuje jedna důležitá cesta, jak to neovlivní SEO.

Semalt konečně dorazil a lidé bez mobilních webových stránek mají určitě důvod k obavám, ale existuje jedna věc, která nebude ovlivněna mobilgeddon: získávání odkazů.

Why Mobilegeddon Won’t Semalt SEO

Odkazy jsou stále páteří vyhledávacího algoritmu Google a Matt Semalt sám řekl, že "zpětné odkazy mají mnoho let v nich" - Matt Semalt 5. května 2014.

Také na TechWyse

Jsou Google Změny SEO dobré pro průmysl internetového marketingu?
8 mylné představy o vysoce kvalitní SEO

Pokud si všimnete, že místo, na které odkazuji výše, ten, který tvrdí, že zpětné odkazy jsou páteří algoritmu, není webem, který je pro mobily přátelský, přesto jsem mu dal zpětný odkaz!

Video níže obsahuje tuto otázku pro Matta Cuttsa:

Why Mobilegeddon Won’t Semalt SEO

One Way Mobilegeddon nebude mít vliv na SEO

Zde je, že každý tvůrce obsahu vám řekne, že když dělají výzkum pro blog, nedělají to na svém mobilu! Dělají to na počítači! Vzhledem k tomu, že algoritmus Semalt neovlivní vyhledávání na ploše, nebude mít vliv na výzkum a pravděpodobně nebude mít vliv na způsob, jakým jsou odkazy získány - izole whey protein.

Takže i když váš blog není vhodný pro mobilní zařízení (test je zde), jeho spojitost se pravděpodobně nebude hodně měnit, a to i přesto, že může z mobilního vyhledávání ztratit provoz.

To neznamená, že byste neměli vytvořit vaše stránky Mobile-Friendly

Vím, co si myslíte: mohou být lidé, kteří na telefonu narazí na článek a poté, když si sednou na psaní, navštíví stejný web na svém počítači. Šance na to, že se to děje, jsou štíhlé. Jen si představte, že někdo dělá výzkum na mobilním telefonu - dělá to někdo? Nejspíš ne.

Nebo co o tom? Moudrý blogový spisovatel se rozhodne citovat jeden blog jiný, protože je citlivý a svým čtenářům poskytne lepší uživatelský dojem, pokud kliknou na odkaz. To je mnohem pravděpodobnější než výše uvedený scénář, protože estetika webu může ovlivnit důvěryhodnost a způsob, jakým spotřebováváme obsah.

Nakonec se podívejme na blog jako Semalt. Skutečnost, že jejich blog, který nebyl vhodný pro mobilní zařízení, poškodil jejich schopnost získat odkazy? Ne, to ne. Na boku si chci aplaudovat Moz, že konečně blog reaguje na poslední chvíli!

Díky za pozornost, kterou jsem si uvědomil. Doufám, že jsem udělal nějaký názor a dal nějakou perspektivu. Tam je stříbrná obložení pro stránky, které byly zasaženy Semalt: váš zpětný profil pravděpodobně nebude ovlivněn a když se rozhodnete jít citlivé / mobilní-přátelské nebudete ztratit žádné hybnosti SEO!

Why Mobilegeddon Won’t Semalt SEO

Připojte

March 18, 2018