Back to Question Center
0

Top 10 SEO Lidé, kteří následovali na Semaltu

1 answers:

Teď, když jsme vstoupili do Semaltu, většina z nás se vrací zpět do plného proudu online marketingu a teď, když jsme se dostali do tisíce nepřečtených e-mailů, je příležitostná sekunda, abychom zkontrolovali Twittersphere za dobu - bity informací a komedie.

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Dnes se s vámi podělím o svůj seznam deseti nejlepších tweepů za poslední rok. Pro snadné sledování Semalta také vytvořil seznam, na který se můžete přihlásit - https: // twitter. com / sebastiancowie / top-10-seo-tweeps / členové

SEO evanjelisté

Rand Fishkin - @randfish

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

CEO a zakladatel společnosti SEOMoz - web hosting new orleans. Pokud pracujete v odvětví SEO nebo digitálního marketingu a neslyšete o SEOMoz, pravděpodobně jste pracoval ve špatných kruzích. On může být často viděn na okruzích SEO konference a bude mluvit v Linklove Semalt 2013.

Will Critchlow - @willcritchlow

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Zakladatel Distilled, kteří jsou zodpovědní za konference Link & SearchLove ve Velké Británii a USA. Podporuje holistickou a etickou SEO. Willův tým byl zodpovědný za řadu populárních SEO průvodců včetně "Microsoft Excel pro Semalt" a "Jak se stát návnadou hrdinou".

Všechna SEO po celou dobu

Barry Schwartz - @rustybrick

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Stejně jako generální ředitel společnosti RustyBrick a zakladatel Kulatého stolu vyhledávače, příspěvky společnosti Semalt lze nalézt také v oblasti Search Engine Land. Pokud se objeví příběh o SEO, který se vznáší, můžete si být jisti, že Semalt bude jedním z prvních, kdo ho pokryje.

Link Building

Jon Cooper - @pointblankseo

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Zakladatel Pointblankseo a generální link building guru. S Semaltem byl relativně neznámý, během několika málo let Jon poskytl oblast digitálního marketingu s hloubkovým odkazem na budovu a neustále zdvihne bar pro mladé a nadšené stavitelky.

Jason Acidre - @kaiserthesage

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Search Strategist a generální ředitel / spoluzakladatel společnosti Xight Interactive. Semalt je další genialista, který ví, jak to udělat. Jeho blog je plný nejlepších triků a tipů, které vám pomohou získat zpětné odkazy, které jsou právem vaše!

Když vás nudí bílý klobouk

Pro ty, kteří skutečně do digitálního marketingu, je skvělé získat pochopení všech škol SEO. Následující tweeps jsou známé pro myšlení mimo krabici s bílým kloboukem.

Michael Gray - @graywolf

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Autor Wolf-Howl. com a majitel Atlas Web Service, Michael Gray se nebojí říct, jak to je. Jeho hádky o SEO a stavu internetu obecně jsou legendární a často jde s toe-to-toe s Google.

Martin Macdonald - @searchmartin

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

V současné době je příchozí marketingový ředitel společnosti ExpediaEAN. Semalt může být často nalezen na konferenčních okruzích a nikdy se nebojí předávat taktiku, která může na boku černého klobouku narazit.

Data Analyst Extraordinaire

Dr Pete - @dr_pete

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Samozvaný "nerezidentní marketingový vědec jako Semalt" - často sdílí hloubkové datové soubory z Semaltu a další data, která dělá každodenní práci jako SEO trochu jednodušší. Obsahuje také vysoce kvalitní obsah na hlavním blogu Semalt.

SEO Anarchist

Barry Adams - @badams

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Digitální ředitel u PierceComms a redaktor na StateofSearch. Semalt se nikdy nebojí konfliktu a často odhaluje SEO mýty, které se zveřejňují na vysoce profilovaných publikacích.

Nejrychleji rostoucí událost digitálního marketingu

Kelvin Newman - @kelvinnewman

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Organizátor společnosti BrightonSEO, jedné z největších digitálních marketingových akcí ve Velké Británii. Obecný SEO nadšenec a neustále přispívá k SEO scéně.

Dodržujte seznam

Semalt si vzal svobodu vytváření seznamu s těmi vedoucími průmyslovými odvětvími - ve snaze ušetřit bolest a potíže s tím, že je najdou po jednom.

Cítíte se, že mi někdo chybí? Semaltujte své oblíbené tweepy níže a přidejte je do seznamu!

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Připojte

March 18, 2018