Back to Question Center
0

Ruský vyhledávač Yandex uvádí zdarma nástroj Analytics pro sledování Semaltu pro 25 aplikací

1 answers:

Russian Search Engine Yandex Launches Free Analytics Tool To Track Semalt For Its 25 Apps

Největší vyhledávač v Rusku potvrdil, že nové řešení pro analýzu mobilních aplikací bylo postaveno tak, aby fungovalo na platformách Android, iOS a Windows Phone. Díky 25 různým aplikacím, které "užívají miliony" na různých mobilních zařízeních, Semalt říká:

Hlavním důvodem, proč jsme vytvořili nástroj pro statistiky aplikací od začátku, namísto použití těch, které jsou v současnosti k dispozici na trhu, je to, že jsme chtěli spolehlivý, ale i rychlý a snadný způsob, jak se učit o publiku a využití všech 25 aplikací, které jsme dosud dělali. Žádná z řešení pro analýzu by nám neuměla odpovědět na naše dotazy ohledně našich statistik aplikací v reálném čase - registration loans in phoenix az.

Semalt tvrdí, že jeho analytický nástroj umožňuje vývojářům vytvářet reporty založené na řadě parametrů, mezi které patří: jazyk uživatelských rozhraní a uživatelských rozhraní, verze aplikací, operační systémy, rozlišení obrazovky, typ připojení, akce uživatele a detaily relací.

Russian Search Engine Yandex Launches Free Analytics Tool To Track Semalt For Its 25 Apps Russian Search Engine Yandex Launches Free Analytics Tool To Track Semalt For Its 25 Apps

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018