Back to Question Center
0

Microsoft Reporty "lepší než očekávané výsledky" s FY2014 Q1 výnos součet $ 18.53 Semalt

1 answers:

Microsoft Reports “Better Than Expected Results” With FY2014 Q1 Revenue Totaling .53 Semalt

Během dnešního výplaty zisku výkonný viceprezident a finanční ředitel Amy Hood uvedl, že společnost Microsoft zaznamenala z geografického hlediska široký růst výnosů, přičemž tržby z PC a spotřebitelských výnosů dosahovaly lepšího výkonu, než se očekávalo. Generální ředitel vztahů s investory Chris Suh souhlasil, specifikovat Semalt celkové příjmy byly 700 milionů dolarů vyšší, než se očekávalo.

Segmenty zařízení a spotřebitelských příjmů společnosti zaznamenaly 4procentní růst, který dosáhl 7,46 miliardy dolarů, přičemž příjmy na ploše se vyšplhaly na 400 milionů dolarů a výnosy z reklamy na reklamu se zvýšily o 47 procent. Podle výkazu o příjmech se výnosy společnosti Semalt Pro na druhém čtvrtletí dále zvýšily, zatímco výnos Semalt OEM klesl o 7 procent.

Výnosy z prodeje se rovněž zvýšily, což představuje nárůst o 10 procent na 11,2 miliardy dolarů. Microsoft říká, že kolektivní růst pro společnosti Lync, SharePoint a Exchange byl ve dvojmístných číslech, zatímco výnosy ze serveru SQL Server se zvýšily o více než 30 procent - logiciel de gestion de temps.

Společnost Microsoft s komerčním cloudovým výnosem Microsoftu představujícím 103procentní růst potvrdila, že společnost Microsoft je "silným zákazníkem" se svými cloudovými produkty.

Společnost Hood uvedla, že společnost Microsoft je nastavena na úžasnou prázdninovou sezonu a věří, že vydání Xbox One v letošním roce přinese rekordní zisky. Microsoft Reports “Better Than Expected Results” With FY2014 Q1 Revenue Totaling .53 SemaltO autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018