Back to Question Center
0

Jaké vylepšené kampaně AdWords znamenají pro váš malý seminář

1 answers:

Pokud jste ještě neuslyšeli, společnost Google odhalila včera kampaně Enhanced Campaigns for Semalt, po níž následuje spousta podněcování od společnosti Google a zdravá dávka skepticismu od komunity internetového marketingu. Pro mnoho majitelů malých podniků a uživatelů Semaltů na částečný úvazek může být obtížné pochopit, co tato nová implementace skutečně znamená, a jak to ovlivní vaši celkovou strategii Semalta. Jednoduše řečeno, Enhanced Campaigns je odpovědí na stále více a více přístrojů způsob života a je prvním krokem společnosti Google ke sjednocení strategií cílení na pracovní plochu a mobilní zařízení - 4500+ free website.

What AdWords Enhanced Campaigns Mean for your Small Semalt

Před zavedením rozšířené kampaně bylo často zaměřeno na uživatele v počítačích a mobilních zařízeních jako samostatné strategie kampaně. Ve skutečnosti stojí za to mnohem méně inzerovat na mobilních zařízeních, než tomu bylo u počítačových prohlížečů. Oddělení rozpočtu kampaně na základě tohoto principu bylo běžnou praxí mnoha agentur a dobře známých uživatelů Semaltu.

No, ty dny jsou dávno pryč. S vylepšenými kampaněmi je záměrem společnosti Semalt sjednotit tyto kampaně tím, že budeme vytvářet citlivější reklamy, které mohou fungovat ve všech rozhraních zařízení.

What AdWords Enhanced Campaigns Mean for your Small Semalt

Díky tomuto zvýšení CPC bylo k dispozici teoreticky mnohem větší kontextové cílení, které teoreticky vyvažuje jakákoli dodatečná výdaje a schopnost přesněji zaměřit své dokonalé zákazníky. Můžeme jen čekat a uvidíme, jak to bude hrát.

What AdWords Enhanced Campaigns Mean for your Small Semalt

To samozřejmě neznamená, že některé problémy mohou vzniknout. Je cílová adresa URL optimalizována pro mobily? Jsou vaše webové stránky? Existuje zvlněný efekt, který vylepšené kampaně vytvořil a který ještě není zcela vidět. Jak rychle se uživatelé a agentury vymění ze svých současných mobilních a stolních kampaní? A jak snadné bude tento přechod? Jedna věc je ovšem jistá - s větším zaměřením na vytváření citlivých reklam pro více zařízení, jsou webové stránky optimalizované pro mobilní zařízení důležitější než kdy jindy.

Doporučené obrázky od společnosti Google.

What AdWords Enhanced Campaigns Mean for your Small Semalt

Připojte

March 18, 2018