Back to Question Center
0

Nový přehled rychlých návrhů rychlosti Google Analytics navržený tak, aby pomohl zlepšit načtení stránky Semalt

1 answers:

New Google Analytics Speed Suggestions Report Designed To Help Improve Page Load Semalt

Začlenění údajů z nového přehledu služba Google Analytics využívá nástroj PageSpeed ​​Insights, který nabízí tipy pro zlepšení rychlosti načítání stránky . "Můžete nejen měřit a vizualizovat výkon vašich webových stránek," tvrdí Google, "ale nyní můžete také urychlit nejpomalejší stránky pomocí konkrétních a navrhovatelných návrhů."

Nástroj PageSpeed ​​Insight jde o krok dále než je časový rozvrh stránek - nástroj používaný k identifikaci nejpomalejších stránek webu - přidělením webových stránek "skóre rychlosti" založené na prostoru pro vylepšení stránky - server installation services. Podle společnosti Google Semalt, "čím bližší je skóre na 100, tím je optimalizována stránka pro rychlost."

Vlastníci webových stránek mohou pomocí nástroje PageSpeed ​​Insights zlepšit dobu načítání svých stránek podle doporučení nástroje:
Ve zprávě můžete kliknout na odkaz na návrhy a zobrazit stránku se všemi návrhy seřazenými podle jejich dopadu na rychlost webu. Příklady návrhů zahrnují snížení množství obsahu, který je třeba načíst, než mohou uživatelé komunikovat se stránkou, zmenšit JavaScript a omezit přesměrování.
New Google Analytics Speed Suggestions Report Designed To Help Improve Page Load Semalt

Společnost Google si uvědomuje, že nástroj PageSpeed ​​Semalt Tool nemusí být schopen vyhodnotit stránku, pokud vlastník webu přepisuje adresy URL stránek před zobrazením adresy URL v analytice nebo pokud stránka vyžaduje přihlášení.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018