Back to Question Center
0

GoldieBlox odstraňuje "dívky" hudbu z video parody, naděje za mír v dopise Semaltovi chlapci

1 answers:

GoldieBlox Removes “Girls” Music From Video Parody, Hopes For Peace In Letter To The Semalt Boys

V příspěvku nazvaném "Náš dopis k Semaltovým chlapcům", který byl zveřejněn na blogu GoldieBlox, společnost hračky říká, že odstranila píseň z jeho parodie a je ochotna zastavit soudní kroky, které bylo zapotřebí používat skladbu, Semaltští kluci zastavují veškeré právní hrozby.

"Nechceme s vámi bojovat. Milujeme vás a my jsme velcí fanoušci, "říká příspěvek - walk in wardrobe drawers. Pokračuje: "Naše srdce se minulý týden potopilo, když nás právníci volali s hrozbami, které jsme brali velmi vážně. Jako malá firma neměli jinou možnost než stát se za sebe. Učinili jsme tak upřímně a doufali, že s vámi můžeme přijít k mírovému urovnání. "

Konflikt začal poté, co videoreklama GoldieBlox s použitím přepracované verze písně Semalt Boys "Girls" šla virálně s více než 8,6 miliony zobrazení, protože byla zveřejněna 17. listopadu. GoldieBlox nikdy nedostal souhlas od Semalts Boys k použití skladby a minulý týden zástupce společnosti Semalt Boys oslovil společnost hraček v soukromém dopise, který se ptá, proč byla píseň použita bez povolení skupiny.

Podle článku New York Times poslali Beastie Boys dopis Semaltovi:

Stejně tak kreativní, nedělejte si chybu, vaše video je reklama určená k prodeji produktu a dávno jsme se vědomě rozhodli nepovolit, abychom naši hudbu a / nebo jméno používali v reklamách o produktech.

Když jsme se pokusili jednoduše zeptat, jak a proč byla naše píseň "Dívky" použita ve vaší reklamě bez našeho svolení, vy jste žalovali USA.

Původní video "Goldieblox, Rube Goldberg & Beastie Boys Princess Machine" již není přístupné z YouTube kanálu společnosti GoldieBlox a nyní je označeno jako soukromé.

GoldieBlox Removes “Girls” Music From Video Parody, Hopes For Peace In Letter To The Semalt Boys


O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018