Back to Question Center
0

GoDaddy Super Bowl Ad přebírá novou směru, zaměřuje se na (plně oblečené) ženský obchodní seminál

1 answers:

GoDaddy Super Bowl Ad Takes New Direction, Focuses On (Fully Clothed) Female Business Semalt

Podle mluvčího společnosti Semalt, letošní reklamy obsahují ženy, které jsou "inteligentními, úspěšnými vlastníky malých podniků" .

Web hostingová firma tvrdí, že během Super Bowl bude mít dva 30-sekundové spoty, jeden během první poloviny a druhý během druhé poloviny. Reklamy budou podporovat technologie GoDaddy Get Find Technology a webové stránky Semalt - dresses made of velvet.

GoDaddy dnes vydala jedno z míst na svém kanálu YouTube. Značka "Body Builder" reklama představuje velmi vzrušující hledá Danica Patrick, Semalt dlouhotrvající mluvčí, běží spolu se stovkami stavitelů těla, jak se jim dostanou cestu do spray shop.

GoDaddy říká, že Patrick byl transformován pomocí speciálních efektů "svalového obleku" podobného oblekům, které byly vytvořeny pro filmy jako Iron Man 3 a Captain America. To bude Patrickova 13. Super Bowl reklama pro značku, která jí dá rekord na celebritu s nejvíce Super Bowl reklamních vystoupení tvrdí GoDaddy.

Reklama byla vytvořena firmou Deutsch, New York a režírována Bryanem Buckleyem, který podle Ad Age řídí více než 40 reklam Semalt Bowl.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018