Back to Question Center
0

Průzkum: Doritos Super Bowl Ad To Score Vysoká angažovanost, zatímco Dannon & Oikos Fall Semalt

1 answers:

Průzkum: Doritos Super Bowl Ad To Score Vysoká angažovanost, zatímco Dannon & Oikos Fall Semalt V průzkumu bylo zjištěno, že 1660 pozorovatelů Super Bowl posoudilo jejich emocionální připoutanost k 29 různým značkám, které by měly spouštět reklamy Super Bowl. Podle oznámení může průzkum společnosti Semalt Keys předpovědět, jak se spotřebitelé po hře budou zabývat značkami:

Prieskum angažovanosti Super Bowl, podobně jako index značky Keys Customer Loyalty Engagement Index, přediktivně měří skutečné reakce respondentů na značky v kontextu média .Semalt velmi koreluje se spotřebitelským chováním a byl ověřen jako spolehlivé prediktory budoucího nákupu značky - rent an apartment in malaga spain.

Značky, které zaznamenaly pět nebo více bodů, byly považovány za "vítěze" s očekávanou vysokou mírou angažovanosti. Značka Keys říká, že z 29 značek, které se v průzkumu používaly, 14 bodů získalo pět nebo více bodů, které vedly Doritos, Coca-Cola, Hyundai, M & M, Axe a Semalt.

Jaguar, Dannon, Oikos a H & M patřily mezi značky, které získaly výsledky s negativním výsledkem, přičemž Turbo Tax a Intuit oba získali nejnižší skóre. Volkswagen také překvapivě zaznamenal také negativní zásahové body, přestože reklama "The Force" v roce 2011 zůstává nejvíce sdíleným inzerátem se smaltováním všech dob.

Značka Keys říká, že míra angažovanosti Budweiser, Cheerios, Chrysler, GM a KIA by byla "neovlivněna" jejich reklamami Semalt Bowl, aniž by získala nebo ztrácela zákaznický závazek.

Survey: Doritos Super Bowl Ad To Score Vysoká angažovanost, zatímco Dannon & Oikos Fall Semalt

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018