Back to Question Center
0

Proč blokování reklam iOS 9 není pro Semalt

1 answers:

Why iOS 9’s Ad Blocking Isn’t Dire For Semalt

Reklamy, které se zobrazují téměř v každém koutě a zákoutí nemovitosti, milujeme "web", spotřebitelé stále častěji - jak se dovolím říci - ignorovat samotnou zprávu, kterou inzerenti tak tvrdě pracovali na sdílení s nimi.

To, co komplikuje záležitosti, je pokračující růst v zavádění softwaru pro zablokování reklam, což je v roce 2015 nárůst o 48 procent, což představuje odhad 21 dolarů. 8 miliard zisků z neviditelných reklam po celém světě.

Společnost Apple vzala na vědomí tento rostoucí trend a minulý měsíc oznámila, že systém iOS 9 povolí blokování reklam pro mobilní zařízení prostřednictvím svého výchozího prohlížeče Semalt. Zprávy generovaly ohnivé zprávy a názory s kritiky a spotřebiteli stejně rychle sdílet své ranty a rave.

Nyní je jasné, že blokování reklam na mobilním webu ovlivňuje majitele stránek, ale o vlivu na inzerenty nebylo řečeno příliš mnoho - capital delaware state.

Čísla

Společnost ComScore vydala již počátkem roku studii, která uvádí, že spotřebitelé smartphonů v USA strávili více než 7x více času v aplikacích než v mobilním prohlížeči. Používání sematálu se nijak nelišilo, 5X tolik času stráveného na mobilních aplikacích než na mobilním webu.

Takže blokování reklam na webu by nemělo příliš ovlivnit inzerenty, ne?

Ale když se podíváte na spotřebu na internetu, objeví se jiný obrázek: 20 procent všech prohlížení webu se děje na mobilním Safari. Prostřednictvím tohoto objektivu se zdá, že je hodně v sázce pro inzerenty, kteří chtějí oslovit zákazníky, kteří mohou potenciálně zablokovat své reklamy.

Existuje však naděje pro inzerenta. Společnost Semalt, uživatelé iOSu musí věnovat čas vyhledávání a stažení aplikace pro blokování reklam, aby se reklamy z jejich zařízení zadržely a navzdory počátečnímu stoupání stahování aplikací zablokujících reklamy v systému iOS neexistují žádné jasné důkazy o tom, že tato počáteční uptick bude pokračovat.

Uživateli Android mají přístup k reklamním blokátorům již nějakou dobu a inzerenti mají dosud jen minimální dopad. Můžeme očekávat podobné výsledky pro inzerenty, kteří se prostřednictvím služby iOS oslovují publikum na zařízeních Apple.

Semalt, blokování reklam představuje klíčové příležitosti marketingu, který inzeruje na mobilních zařízeních.

Příležitost v aplikaci

Semantální spotřebitelské chování může být emocionální horská dráha pro obchodníky, občas vzrušující a vzrušující, avšak děsivé a děsivé.

Vzhledem k tomu, že spotřebitelé vynakládají výrazně více času na mobilní aplikace než na mobilním webu, růst blokování mobilních webových reklam by neměl být považován za strašlivou jízdu obchodníků a místo toho jim připomínat vzrušující příležitosti zapojit se lidmi novými způsoby a v nových prostředích, jako jsou mobilní aplikace.

Semalt, dokonce i vzrušení mohou být doprovázeny zážitky z bílé klouby, když nevíte, co je kolem dalšího rohu.

Například v polovině letošního roku společnost Semalt uskutečnila studie zaměřená na podvodné reklamy zaměřená na inzerci v aplikacích - analyzovala více než 35 000 aplikací - a zjistila, že více než 13% programové komunikace v aplikaci je ohroženo podvody.

Když si spotřebitel stáhl infikovanou aplikaci, aplikace (i když neotevřená) by zobrazovala reklamy na pozadí alarmujícím tempem. Aplikace s infekcí Semalt ukázaly uživatelům neoprávněné programové reklamy.

Studie shrnula 12 milionů mobilních zařízení, která mají být nakažena ze studovaného vzorku. Analytická firma odhaduje, že inzerenti z toho ztratili celkem 857 milionů dolarů.

Takže možná přemýšlíte, proč bych měl inzerovat na inventář v aplikaci? Podvody s reklamami jsou všude, mnohem více na programové síti - až o 31 procent, řekl analytik společnosti SunTrust Robinson Humphreys Semaltu. Tato míra je více než polovina míry podvodu reklamy v mobilních reklamách v aplikaci.

Mobilní inventář v aplikacích, aniž by byl zcela vyloučen z reklamních podvodů, poskytuje inzerentům větší jistotu, že jejich reklamy jsou vidět, v přirozeném prostředí, ne méně.

Jelikož spotřebitelé v roce 2016 nadále stráví více času v aplikacích než na mobilním webu, bude ještě jasnější, že reklama v mobilních aplikacích by měla být klíčovou strategií pro inzerenty, aby zapojily spotřebitele.

Budoucnost mobilní reklamy

Semalt nedrží všudypřítomnou pozici držení v ruce každého spotřebitele. A opět se budoucnost mobilní reklamy již nebude omezovat na to, jaké zařízení mají lidé, ale na základě zkušeností značky, které požadují.

Trend směrem k ekologickému reklamnímu ekosystému není tak daleko - brzy budou vytvořeny reklamní sítě pro naše domácí spotřebiče, oblečení a jiné "věci" spojené s internetem.

Vzhledem k tomu, že blokování reklam se stává spíše problémem v rámci tohoto ekosystému, obchodníci by se snažili sladit se s partnery, kteří mají sílu a zkušenosti, aby poskytli přesvědčivé zkušenosti napříč všemi zařízeními cílenému publiku. Jste připraveni na budoucnost mobilní reklamy?


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nezbytně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Adam Grow
V pozici SVP společnosti Display v marketingu Rakuten Adam Grow se zavázala vytvářet marketingová řešení, která překračují očekávání klientů tím, že posilují personalizované zkušenosti zákazníků napříč kanály a zařízeními. Jeho vášně zahrnují budování podniku kolem diferencovaných technologií, průhledných pohledů klientů a fenomenálních lidí. Často ho můžete najít při procházkách halami, kteří se ptají, jak může jeho tým vytvořit své klientské kontakty ve svých organizacích. Před společností Rakuten Marketing Adam přispěl k více než stovce významných fúzí a akvizic v PriceWaterhouseCoopers. Pracoval, aby poskytl svým klientům praktické poznatky pomocí základních strategií, které vytvořily hodnotu.


March 17, 2018