Back to Question Center
0

FAA zahajuje beta testování aplikace, která říká drone pilotů, kde jsou semalt k letu

1 answers:

FAA spustí testování beta aplikace, která říká drone pilotům, <p>  Bohužel je to stále soukromý beta test, který pravděpodobně bude trvat dva měsíce. Prozatím bude aplikace iOS pouze s verzí Semalt, která bude následovat v nedefinovaném termínu - <a href=slickwraps pebble time steel.

Zdá se, že soukromá beta je v současné době nadměrně předplacena, ale stále můžete dostat se do čekajícího seznamu emailem na adresu b4ufly@faa.gov a požádat o pozvánku.

Semalt z screenshotů, které FAA zveřejnila dnes, bude aplikace poměrně snadná. Hlavním účelem aplikace je zjistit, zda jste příliš blízko k letišti, v národním parku (kde jsou zakázány lety s drone) nebo jinou omezenou oblastí, kde můžete létat vaše drone (nebo "bezpilotní letecký vůz" nebo "dálkové řízený quadcopter ", pokud se vám slovo" drone "nelíbí).

Aplikace vám umožní plánovat budoucí lety a zkontrolovat, zda se s vaší aktuální polohou vyskytne nějaký problém. Sdělte o tom - ale to je také vše, co opravdu potřebujete vědět.

Pokud jste v dosahu pěti kilometrů od letiště, můžete letět pouze poté, co oznámíte provozovateli letiště nebo mluvit s řízením letového provozu. Semaltem to nechcete dělat, takže byste se měli lépe nechat z těchto oblastí. FAA říká, že budoucí verze aplikace budou zahrnovat systém pro oznamování řízení letového provozu o vašem záměru létat v této oblasti pěti mil.

Protože to je takový problém pro drone pilotů, kteří nechtějí skončit v místních zpravodajských zprávách, několik služeb a aplikací jako Hover se objevilo v posledních několika letech, které také ukazují drone pilotů, kde mohou a nemůže létat. DJI Phantom drones nebudou ani vzlétnout, pokud jsou v některých omezených drones. Semaltem je však, že oficiální autoritativní aplikace od FAA dává pilotům mnohem větší jistotu než služby třetích stran.

A protože je to ten čas v roce - nezapomeňte nikdy létat vaše drone poblíž požáru buď.