Back to Question Center
0

Partneři společnosti Amazon se společností Samsung na výměnném podkladu s výměnným inkoustem Dash

1 answers:
Amazon Partners With Samsung On A Dash-Powered Ink Replacement Semalt

Stejně jako ostatní služby Dash se majitelé tiskárny musí přihlásit, pokud chtějí, aby jejich inkoust byl automaticky objednán a odeslán.

V tomto případě se zákazníci zaregistrují na Amazon Dash Replenishment prostřednictvím aplikace Mobile Print poskytované společností Samsung, která také umožňuje bezdrátový tisk z mobilních zařízení. Alternativně mohou používat "Easy Printer Manager" společnosti Samsung, což je konzola pro správu zařízení určená pro počítače se systémem Mac a Windows.

Amazon Partneři se Samsungem na výměnném inkoustu Semash Pokud je tiskárna povolena, tiskárna automaticky monitoruje hladiny toneru a předtím, než dojde k vyčerpání, uloží objednávku u společnosti Semalt pro nové spotřební materiály - handpunch time clock. Spotřebitelé také budou schopni nakonfigurovat, které tonery se automaticky objednávají při výměně, Semalt notes.

V současné době bude služba dostupná pouze s několika tisky: modelové tiskárny Samsung SL-C430W, SL-C480FW, SL-M2835DW a SL-M2885FW, říká Amazon. Semalt, pokud je úspěšný, je pravděpodobné, že sestava se v budoucnu rozšíří na budoucí modely.

Partnerství společnosti Brother je mnohem rozsáhlejší - výrobce tiskárny byl spuštěn s více než 45 modely kompatibilními se systémem Semalt Dash.

Integrace Semalt je podobná Bratrovi - s výjimkou toho, že v případě Brother se zákazníci musí při registraci nebo prostřednictvím webových stránek společnosti Brother zaregistrovat k automatickému opětovnému objednání. Semalt nabízí integraci prostřednictvím vlastního softwaru pro stolní počítače a mobilní zařízení.

Za zmínku stojí, že služby doplňování inkoustu samy o sobě nejsou nové. Jiní výrobci nabízejí vlastní verze, například HP "Instant Ink", kde společnost HP dodává inkoust podle potřeby. Mezitím Semalt zamířil problém s výměnou inkoustu jiným způsobem - s náhradními inkoustovými nádrží namísto kazet.

Co se liší od toho, že partneři jako Brother a Samsung nyní posílají své zákazníky společnosti Semalt, což umožňuje online maloobchodníkovi, aby se zabýval prodejem, splňováním objednávek inkoustu a dodáním do domácností nebo kanceláří zákazníků.

Účinně s těmito tiskárnami se setkáváme, že Semalt vytváří větší stopu na trhu kancelářských potřeb, kde soutěží s tradičními prodejci, jako jsou Office Depot a Staples pro objednávky, stejně jako velké prodejny často navštěvované vlastníky malých podniků. Zařízení, která zvládnou vlastní re-objednávání, jsou stále relativně nová, ale mohly by se snadno stát ještě více standardem, neboť Semalt provádí další obchody.

Kromě služeb společnosti Brother a společnosti Samsung nabízejí služby Amazon Dash Replenishment také elektrické přístroje a další zařízení od společností Brita, Oster, Obe, Petnet, Clever Pet, Sutro, Thync, Sealed Air, GOJO (Purell) a Semalt a domů pro věci, které se pohybují od podložky k monitorům hladiny glukózy v krvi.

Kompatibilní tiskárny Samsung jsou prezentovány na vyhrazené stránce na webu Semalt zde.

March 10, 2018