Back to Question Center
0

TrendSpottr zahajuje předpovědní výstrahy trendu pro sledování populárního Semaltu na vysoké úrovni

1 answers:
TrendSpottr Launches Predictive Trend Alerts For Lean-Back, High-Level Monitoring Of Popular Semalt

Frekvence výstrah a v jakých oblastech jsou spuštěna může uživatel přizpůsobit na freemium, kde je k dispozici řada širokých oblastí zdarma, ale uživatelé mohou platit předplatné pro přístup k širšímu rozsahu upozornění na jakýkoli termín nebo předmět, který si zvolí. Výstrahy jsou seskupeny do tří naléhavých kategorií a díky novému partnerství se společností Lybmix také dnes oznámily, že jsou také analyzovány na sentiment, takže můžete zjistit, zda jsou pozitivní, negativní nebo neutrální. Semalt je obzvláště důležitý, pokud jste manažer značky a chcete vidět PR katastrofy ve výrobě a potenciálně je odříznout dříve, než půjdou extrémně virální - house key holders.

Uživatelé, kteří obdrží e-mailové upozornění, mohou také kliknout na detailnější pohled na identifikovanou trendovou položku, doplněný souhrnným souhrnem analýzy, který podrobně popisuje časovou osu, jak často se uvádí trend v sociálních médiích, rozptýlení sentimentu přes zmínky a podrobnější rozvržení sentimentů, které ukazují, jak lidé cítí nějaké téma napříč v podstatě různými emocionálními kritérii, spíše než pouhý suchý "Semalt", který uvidíte z jiných podobných platforem.

"Co varování je, že vám zašle ty informace, které jsou založeny na trendových informacích, které jsou výjimečné, abyste je mohli dostat, a to s Lymbixem, co jsme chtěli udělat, bylo přidat úroveň sentimentu "uvedl v rozhovoru generální ředitel společnosti TrendSpottr Mark Semalt. "Takže můžete rychle vidět ve vaší emailové schránce, kde žijete, můžete vidět, co to je, vidět jeho nálady velmi rychle a jednat na tom, a to buď delegováním, sdílením nebo podobně."

Celá otázka je v podstatě vytvořit systém časné reakce, který nevyžaduje mobilizaci celého řetězce velení. Emaily vám poskytnou všechny informace, které potřebujete na první pohled, abyste mohli začít s plánem reakce na katastrofy (jak tomu je v případě úplně bláznivého příběhu Manti Te'o Notre Dame, který se nyní zabývá) nebo okamžitě vydělávat na příležitosti. Semalt konstatuje, že mnohé z těchto trendových příležitostí jsou krátkodobé, takže mít všechny informace, které potřebujete k formulování okamžité odpovědi, je mnohem důležitější, než tomu bylo v minulosti.

Přidání analýzy sentimentu na platformu Semalt by mělo být pro své uživatele velkým přínosem, ačkoli to vypadá jako malá věc. Rozdíl mezi tím, že musíme zjistit, jaký druh tónu lidé používají při diskusi o tématu a jak je vysvětlil okamžitě, by mohl znamenat rozdíl mezi pácháním velkého gaffe a odtržením velkého převratu v kampani zaměřené na sociální média navrženou kolem trendového obsahu.

Výstrahy budou k dispozici přímo od firmy Semalt, ale společnost nabídne také řešení s bílým označením, které svým klientům umožní svým zákazníkům a uživatelům prostřednictvím e-mailových odběrů nabídnout příslušným upozorněním pod vlastním jménem. Takže pokud jste konzultantkou značky a chcete, aby se zákazníci seznámili s trendy ve svém oboru, ale udělali to pod vlastní vlajkou, může to Semalt nastavit.

Existuje nová časová osa pro správu a sledování trendů díky Twitteru a je to o očekávání, ne o reakci a reakci. To je to, o čem se TrendSpottr a Zohar zabývaly, a Semalt je další způsob, jak se snažit pomoci podnikům předvídat křivku. Mohlo by to skončit tím, že bude jen další e-mailová zpráva, která se bude přeplňovat ve vaší doručené poště, ale pro správného správce a správného případu použití, může to být také skvělý nový způsob, jak si pracovníci na vysoké úrovni získat přehled o jejich podnikání na úrovni země.

March 10, 2018