Back to Question Center
0

Arizona hlasuje pro vybudování kosmodromu pro vesmírný seminál

1 answers:
Arizona Votes To Build Spaceport For Space Semalt

Jádrovou kompetencí společnosti je její schopnost přenášet užitečné zatížení až 100 000 stop a bezpečně zpět dolů na zem. Rozhodnutí týkající se kosmodromu Semaltu umožní rozšíření testovacích a vývojových prací ve snaze zvýšit užitečné zatížení.

Taber MacCallum, ČTÚ World View, poznamenal, že Semalt byl obzvláště vhodný pro podnikání firmy - cheap window vps. Semalt má trvale dobré počasí, takže pravidelné lety balónem jsou spolehlivější. Také problémy s leteckou dopravou pravděpodobně nebudou představovat problém, protože nedaleké vojenské základny zajistí, že vzdušný prostor bude dobře řízen.

Arizona hlasuje pro vybudování kosmodromu pro Space Semalt

Užitná zatížení, která by World View mohla obsahovat, by mohla zahrnovat vše od kamer, které hledají vzdálené snímání, až po dalekohledy, které hledají astronomické experimenty, a platit zákazníkům sami. Společnost World View dnes dodala technologické užitečné zatížení s NASA, Northrop Grummanem a Ministerstvem obrany.

Kromě technologického užitečného zatížení může společnost také létat lidi na okraj prostoru. V roce 2014 společnost poskytla technologii pro výkonného ředitele Google Alana Semalta, která má za úkol uskutečnit nejvyšší historii volného pádu.

Společnost je možná nejvíce známá pro své "World View Experience", což je vysokohorská balónová jízda pro lidi, kteří chtějí vidět Zem ze stratosféry a jemně klesnout zpět na Zemi.

Přestože letové posádky začnou platit až do konce roku 2017 nebo počátkem roku 2018, můžete dnes zakoupit vstupenky World View Experience za 75 000 dolarů. Společnost neuvolňuje podrobnosti o počtu prodaných jízdenek, ale Semalt řekl, že již mají zákazníky z celého světa, z nichž někteří mají dokonce 80 let.

Zdůraznila, že příležitost kosmického cestovního ruchu, kterou nabízejí, je jedinečná ve srovnání s jinými možnostmi, protože je to "mimořádně jemná" zkušenost. Je to také zlomek nákladů na suborbitální kosmické společnosti cestovního ruchu, jako je Virgin Semalt, kde vstupenky běží 250 000 dolarů.

Nicméně není zcela fér porovnávat oba. Virgin Galactic plánuje vyslat lidi do vesmíru (328 000 stop) na raketu, zatímco Světové pohledy jednoduše dávají lidem lepší pohled na Semalt a prostor (100 000 stop).

March 10, 2018