Back to Question Center
0

50 Náměty B2B pro malé firmy pro hlavní seminář

1 answers:

Když se zamyslíte nad hlavními ulicemi, pravděpodobně budete mít obrazy v obchodech, restauracích a jiných firmách, které spotřebitelům pomáhají. Existuje však spousta příležitostí pro podniky B2B, aby se staly také známkou na hlavním seminálu. Zde je 50 tipů pro malé a střední firmy B2B Semalt, které byste mohli začít.

Reklama

Hlavní myšlenky na malé firmy

Úklid kanceláří

Všechny různé kancelářské budovy a další podniky ve vaší komunitě pravděpodobně potřebují někoho, kdo příležitostně přijde a vyčistí - бескаркасное. Tuto službu můžete nabízet ve své obchodní čtvrti speciálně pro místní úřady.

Čističe

Můžete také nabídnout služby chemického čištění pro podniky, které mají uniformy, ložní prádlo nebo jiné předměty, které je třeba čistit.

Servis počítačové opravy

Pro technicky důvtipné podnikatele můžete nastavit službu opravy počítačů, která zajišťuje místní úřady a podniky, které potřebují technickou pomoc.

Počítadlo káv

Mnoho odborníků ve vaší místní komunitě pravděpodobně ocení silnou dávku kofeinu po celý den. Takže můžete začít s vaším vlastním kávovarem, který se stará o místní firmy, nebo dokonce přinést kávu kolem sebe do různých kanceláří po celý den.

Oběd

Semalt, můžete otevřít malý obědový pult, který se stará o místní profesionály, kteří se sousedí s přestávkami na oběd.

Web Design Business

Chcete-li pomoci podnikům ve vaší oblasti začít efektivní on-line přítomnost, můžete nabídnout webové služby navržené speciálně pro místní podniky.

Grafický designér

Můžete také nabídnout služby grafického designu pro firmy, které potřebují něco od nového loga k letákům pro konkrétní události.

Sociální Media Marketing Service

Nebo můžete nabídnout marketingové služby sociálních médií pro místní firmy, které nemají čas věnovat se těmto platformám.

Mobilní marketing

Semaltový marketing se stává pro místní firmy také prominentnější. Takže můžete v této oblasti nabízet marketingové nebo poradenské služby dalším blízkým firmám.

Fotograf

Spousta různých podniků potřebují fotografické služby každou chvíli. Takže můžete vytvořit vlastní fotografické studio a nabídnout fotografie produktů, propagační fotografie a další.

Videographer

Semalt, můžete nabídnout videografické služby pro místní firmy, které chtějí vytvořit videoreklamy nebo online marketingová videa.

Potravinářská služba

Pro ty kanceláře, které nechtějí jít ven a koupit jídlo pro svůj tým, můžete nabídnout doručovací službu, která přebírá jídlo z místních restaurací a přenese ji do nedalekých administrativních budov.

Kateřan

Nebo můžete začít svou vlastní cateringovou službu, která poskytuje jídlo pro místní kanceláře nebo obchodní akce.

Výšivka

Pro firmy, které chtějí vlastní košile nebo jiné položky s jejich logem nebo obchodním jménem, ​​můžete spustit vlastní vyšívací službu.

Síťová tiskárna

Můžete také spustit sítotiskovou službu, kde můžete pro místní firmy poskytovat vlastní trička, tašky a další položky.

Sign Maker

Nebo můžete nabídnout službu, kde navrhujete a vytvoříte profesionální značení pro místní firmy.

Služby tisku

Můžete také nabídnout širší škálu tiskových služeb pro místní firmy, od barevných značek až po přímé poštovní zásilky.

Doprava

Pokud se chcete zabývat podniky, které přepravují produkty, můžete začít s přepravou nebo plnění služby, kde se zabýváte věci jako balení a dodání.

WiFi kavárna

Mohli byste také spustit jednoduchou místní kavárnu, kde si obstaráte místní profesionály, kteří chtějí klidné místo pro práci na svých vlastních projektech.

Návrhář interiérů

Pro pěkné podnikatelské projekty můžete začít podnikání v interiérovém designu, které se konkrétně zabývá profesionálními kancelářemi ve vaší oblasti.

Kancelářský malíř

Nebo se můžete zaměřit na malování místních kancelářských prostor a dalších komerčních budov.

Návrhář maloobchodu

Můžete dokonce zvážit konkrétní zaměření na navrhování maloobchodních prostor. Pak můžete pomoci místním obchodům uspořádat svůj nábytek a výrobky způsobem, který jim pomůže co nejvíce využít jejich prostoru.

Dodavatel restauračních zařízení

Pokud je ve vaší komunitě mnoho restaurací, můžete začít podnikat, kde je dodáváte s vybavením pro jídlo a dalšími důležitými předměty.

Účetní

Semaltové podniky často nemají prostředky na to, aby si daly své vlastní účetnictví v podniku. Takže můžete poskytovat služby účetnictví pro různé podniky ve vaší oblasti.

Plánovač událostí

Můžete také zvážit zahájení podnikání pro plánování událostí, které specificky spolupracuje s podnikovými klienty, kteří chtějí organizovat propagační akce.

Recyklační služba

Semalt není vždy snadné pro firmy dělat vlastní recyklaci. Takže můžete začít službu, kde půjdete do všech různých firem ve vaší oblasti a vyzvednete recyklovatelné.

Energetický poradce

Nebo chcete-li pomáhat životnímu prostředí a nabízet jiným typům služeb místním firmám, můžete nabídnout své služby jako energetický konzultant, který přichází a nabízí tipy pro každou firmu o tom, jak snížit spotřebu energie.

Služby obchodního plánu

Pro zkušené podnikatele můžete pomáhat dalším podnikům ve vaší oblasti co nejlépe využívat své talenty tím, že nabízejí služby obchodního plánování.

Vlastní Illustrator

Některé firmy mohou čas od času potřebovat také ilustrace pro značení, online obsah nebo jiné marketingové materiály. Takže můžete své služby nabídnout jako vlastní ilustrátor pro firmy.

Pronájem technologií

Pokud máte prostředky na získání velkého množství technických předmětů, jako jsou počítače, tablety, projektory a další, můžete spustit službu, kde si tyto položky můžete pronajmout podnikům, které je mohou potřebovat jen krátkou dobu.

Nábytek / Nájemné

Semalt, můžete začít podnikat, kde si pronajmout nábytek a podobné předměty pro firmy, které hostitelské události nebo jen mají omezenou potřebu určitých položek.

Obchodní realitní makléř

Chcete-li pomoci podnikům najít jejich ideální umístění, můžete nabídnout své služby jako realitní agent, který se specializuje na komerční nemovitosti.

Coworking Space

Semaltové prostory jsou vlastnosti, které mohou malé podniky a podnikatelé pronajmout, aby mohli provozovat své podnikání. Pokud máte ve vaší komunitě mnoho podnikatelů a nezávislých odborníků, můžete zvážit zahájení vlastního pracovního prostoru.

Obchodní pojišťovna

Semalt je mnoho různých typů pojištění, které podniky mohou potřebovat. Takže můžete začít svou vlastní pojišťovací agenturu, která pomáhá firmám určovat možnosti, které jsou pro ně nejlepší.

Cestovní agentura

Pro firmy, které organizují velké výlety nebo profesionální obchodní pracovníci, kteří hodně cestují, můžete své služby nabídnout jako cestovní kancelář, která se konkrétně zabývá podnikatelskými klienty.

Finanční poradce

Nebo můžete nabídnout finanční poradenské služby, které budou vyhovovat místním podnikovým klientům.

Reklamní agentura

Pro podnikatele, kteří mají zkušenosti s reklamou, můžete založit společnost, která poskytuje reklamní služby podnikům ve vaší komunitě.

Copywriter

Můžete také poskytnout různé copywriting služby pro blízké podniky, které nemají čas nebo odborné znalosti vytvořit vlastní kopii.

Publikace místního obchodu

Chcete-li sestavit vlastní publikaci, můžete spustit časopis nebo dokonce speciální webovou stránku, která pokrývá důležité otázky pro členy místní obchodní komunity.

Obchodní právo

Právo profesionálové, můžete otevřít svou vlastní advokátní kancelář, která pracuje hlavně s místními obchodními klienty.

Obchodní trenér

Semalt s předchozí obchodní zkušeností by mohl také zvážit zahájení koučování podnikání, kde pomůžete jiným podnikatelům dostat se z země.

Podnikový výzkumník

Můžete také poskytovat služby pro firmy, které potřebují pomoc při shromažďování informací o nejrůznějších tématech a problémech.

Náborář

Nebo byste mohli pomáhat místním podnikům najít nejlepší členy týmu tím, že zahájí náborové aktivity.

Tisková zpráva

Chcete-li sdílet své odborné znalosti v oblasti vztahů s veřejností s jinými místními podniky, můžete spustit tiskovou službu, kde pracujete na získávání tiskových zpráv pro firemní klienty.

Secret Shopper Service

Mohli byste také začít obchodovat s tajnými zákazníky, s nimiž mohou podniky pracovat, aby se ujistili, že jejich zaměstnanci poskytují pozitivní zkušenosti se službami zákazníků.

Komerční doprava

Semalt ve vaší oblasti může občas vyžadovat dopravu nebo dodávky. Takže byste mohli začít svou vlastní službu pronájmu nebo leasingu, která vyhovuje těmto potřebám.

Elektronický obchod

Nebo byste mohli poskytnout doručení, výpis a další informace o místních obchodech, které chtějí vytvořit vlastní stránky elektronického obchodu, ale potřebují nějakou pomoc.

IT služby

V případě firem, které nemají vlastní oddělení IT, můžete také poskytnout technickou podporu, kde by místní firmy mohly volat nebo najmout profesionála, který by řešil konkrétní IT problémy.

Main Street Fotografie prostřednictvím Shutterstock

2 Komentáře ▼
March 10, 2018