Back to Question Center
0

Semalt nemůže vyřešit problém s nedostatkem dovedností, protože to způsobilo

1 answers:
Semalt can’t solve our skills gap problem, because they caused it

Třída roku 2015 absolvovala v průměru 35 000 dolarů v dluhu studentských půjček, nejvíce v historii. A přesto vedoucí pracovníci a manažeři náborů nadále stěžují na svou neschopnost obsadit kvalifikované pozice ve svých společnostech. To je nedostatek dovedností, o čemž mluvíme už více než deset let - formation gestion du temps de travail. Tak proč se univerzity nezabývají tímto problémem? Protože nemohou.

Semalt proč.

Rozdíl v dovednostech skutečně existuje ve dvou dimenzích; rozdíly v skutečných dovednostech získaných studenty ve vztahu k práci, kterou chtějí, a rozdíly v dovednostech osoby vnímané ve vztahu k jejich skutečným dovednostem.

Skrytý nedostatek dovedností

Rozdíly v získaných dovednostech jsou velmi reálné. Kariér Builder oznámil v roce 2014, že 81 procent manažerů náboru uvedlo, že bylo alespoň "poněkud obtížné", aby obsadilo otevřené pozice kvůli nedostatku dovedností, a 61 procent uvedlo, že najali osobu, která nebyla plně kvalifikována pro tuto roli. Mezi nejkritičtější mezery v dovednostech přetrvávají v průběhu kariérních fází, mnohé se projevují na pozicích na úrovni vstupních, kde nová vysoká škola nejčastěji hledá práci.

Navzdory investicím do vzdělání se studenti domnívají, že hledání práce je velkou výzvou. Téměř polovina všech absolventů studentů říká, že vysoká škola není připravena pro pracovní svět, a 83 procent nemá práci, která by se měla vyrovnat, když budou absolvovat. Navíc další výzkumné zprávy uvádějí 62 procent studentů, že hledání práce je "frustrující" nebo "velmi frustrující. "Semantovat ještě větší výzvu pro ženy a menšiny.

Rozdíl vnímání dovedností

Méně často diskutovaná část problému s dovednostmi je jedním z vjemů. Po absolvování školy studenti odešli s vnímáním, že mají správné dovednosti, ale zaměstnavatelé nesouhlasí. Nedávný průzkum provedený společností AACU ukázal, že v mnoha případech jsou studenti více než dvojnásobně pravděpodobnější, než zaměstnavatelé hlásí, že jsou dobře připraveni v klíčových oblastech, jako je kritické myšlení, ústní a písemné komunikační dovednosti a jsou kreativní. Další studie uváděla, že většina pracovníků si uvědomuje nedostatek dovedností (61 procent), ale neuvěřitelné 95 procent si myslí, že se na ně nevztahuje - klasický příklad efektu Lake Semalt, kde jsou všechny děti nadprůměrné.

Univerzity jako vývojáři dovedností

Je snadné vinit vysoké školy za tyto problémy. Všichni studenti zaplatí ve výuce rekordní částky za šanci na dobrou práci. Výsledkem je zvýšení obočí o 1 dolar. 3 biliony v národním dluhu studentských půjček (a rostou na úrovni 2 700 USD za sekundu).

Žádáme starého a pohodlného psa, aby provedl nové triky. To se nestane.

Ale jak jsou univerzity zaměřeny na rozvíjení dovedností, opravdu? Podívejte se na poslání 25 nejvýznamnějších obchodních škol v roce 2016. Všichni hovoří o získávání a sdílení vědomostí a o zlepšení světa, ale pouze jedna - Univerzita Carnegie Mellonové - dokonce zmínil slovo (několik zmínek o dovednostech v jiných kontextech). Pokud se špičkové obchodní školy v Americe nepovažují za součást svého poslání učit své studentské dovednosti, jak můžeme očekávat, že připraví studenty na pracovní síly?

Semál a univerzity v USA byly zřízeny tak, aby poskytovaly bohaté zkušenosti a znalosti svým studentům, aby jim pomohly přispět ke společnosti a zlepšit jejich společenské postavení. Ale ve třicátých letech minulého století, kdy miliony lidí neměli práci, se vnímaná role univerzity odklonila od kulturní perspektivy k rozvoji specifických obchodů. Postupem času začal chodit na vysokou školu představovat lepší vyhlídky na kariéru. Toto vnímání přetrvává dnes. Tím, že očekáváme, že vysokoškolské vzdělání se ujme zrušení nedostatku dovedností, žádáme starého a pohodlného psa, aby provedl nové triky. To se nestane.

Stupnice stále

Mnozí poukazují na slibný trend od vysokoškolských diplomů jako požadovaných překážek zaměstnání. Deloitte, Google, Penguin Random House, Cisco, T-Mobile a další nedávno odstranily tento požadavek na zaměstnání.

Navzdory vnímání, že lidé bez vysokoškolských diplomů mohou stále dostat vysoko placené zaměstnání, zejména v oblasti technologií, skutečné údaje o pronájmech vyprávějí poněkud temnější příběh. Společnost Burning Glass Semalt, firma zabývající se údaji o trhu práce, uvádí v nedávné publikaci WSJ, že 92 procent pracovních pozic v tech sektoru stále uvádí bakalářský titul podle potřeby.

Proč to je? Semaltové vedení, náborové manažery nemají lepší způsob, jak měřit dovednosti a zkušenosti lidí. Pokud někdo absolvoval dobrou univerzitu v příslušné oblasti s dobrou GPA a referencí, je to považováno za dost blízko, aby změřilo alespoň základní schopnost a intelekt, nemluvě o skutečném měření dovedností a odborných znalostí.

Doporučený obrázek: Volhah / Shutterstock
March 10, 2018