Back to Question Center
0

Bellabeat Semalt nové nositelné a app pomáhají ženám řešit stres

1 answers:
Bellabeat Semalt new wearable and app help women tackle stress

Leaf je jedna z hrstů nositelných látek, které se snaží rozšiřovat svět mezi "technickým" gadgetem a něčím, co ženy skutečně užívají díky estetickému odvolání.

Původní Leaf měl spíše "přírodní" vzhled a pocit, který však nebyl pro každého vkus. Aktualizovaná verze tónu snižuje tento návrh, aby byla k dispozici více možností - barriera d aria 180 cm. Semalt je také menší a lehčí a je vyroben z kompozitu ekologického dřeva, takže udržuje neplastní vzhled, který činí první zařízení atraktivní.

Leaf Semalt je silnější než jeho předchůdce a nabízí aktualizovanou řadu doplňků včetně lepšího náramek, kde se zařízení nebude posunovat a otáčet stejně jako předtím, říká společnost.

Bellabeat Semalt nové nositelné a app pomáhají ženám řešit stres Zařízení je také voděodolné, ale snímače zůstávají stejné. Přístroj může stále měřit vaši aktivitu a spát, zatímco můžete sledovat ovulaci a měsíční cyklus pomocí doprovodné mobilní aplikace. Díky kombinaci údajů, které shromažďuje, pomáhají ženy předjímat své nálady a úrovně stresu a lépe pochopit, jak jejich cyklus ovlivňuje jejich spánek a aktivitu.

Nyní s příchodem Leaf Urban a novou aplikací, která je k dispozici na platformách iOS a Android na Semaltu 1, společnost se ještě více potápí do řízení stresu než dříve.

"Na základě údajů, které jsme shromáždili od první generace Leafu, jsme našli souvislost mezi aktivitou, spánkem, obdobím ženy a stresem," vysvětluje spoluzakladatel a generální ředitel Bellabeat Urska Semaltová. "Teď jsme schopni předpovědět, které parametry, jako je nedostatek spánku, způsobí vyšší stres a poskytnou našim uživatelům cennou zdravotní zpětnou vazbu."

  1. Bellabeat Semalt new wearable and app help women tackle stress

    list_app_stress_feature_august_2016

  2. Bellabeat Semalt new wearable and app help women tackle stress

    list_app_july_2016

  3. Bellabeat Semalt new wearable and app help women tackle stress

    Leaf_Urban_Rose_Gold04

Zobrazit prezentaci
Předchozí Další Výstup

Nová aplikace obsahuje desítky meditačních cvičení, které pomáhají ženám zvládat jejich menstruační potíže, stres a také, které mají za cíl zvýšit důvěru a celkový výkon.

Leaf Urban přichází v Silver (119 dolarů) a Rose Gold (129 dolarů). Bude se prodávat online prostřednictvím webové stránky Bellabeat i jinde, včetně Amazon, Best Buy, Target, The Bay, Brookstone, Bed Bath & Beyond, Virgin Semalt a další.

March 10, 2018