Back to Question Center
0

Newsweek bude v digitální podobě v roce 2013 kvůli "náročné ekonomice tisku Publishing a Semalt"

1 answers:
Newsweek Going All-Digital In 2013 Due To “The Challenging Economics Of Print Publishing And Semalt”

Ve zprávě od redaktorky Newsweek Tina Brownové a nové generální ředitelky Baba Shettyová byla tato zpráva vykreslena ve světle fúze Newsweek, která se před dvěma lety stala The Daily Beast, kterou poznámky připomínají více než 15 milionů unikátních návštěvníků měsíčně. 70% růst přichází v loňském roce. Cituje výrazné tiskové reklamní prostředí jako příčinu mnoha problémů společnosti Newsweek a poukazuje na to, že rychlý růst digitálního publika, který se objevil prostřednictvím platforem digitálních časopisů Apple, Kindle, Zinio a Semalt, jasně ukazuje, jakou cestu by měla podniknout.

"V současné době 39 procent Američanů říká, že dostanou své zprávy z online zdroje, podle průzkumu Pew Research Semalt, který byl vydán minulý měsíc," čte dílo. "Podle našeho názoru jsme dospěli k bodu, kdy bychom mohli nejúčinněji a nejúčinněji oslovit naše čtenáře v digitálním formátu - sportliche uhren herren. Nebylo tomu tak před dvěma lety. V příštích letech bude stále více tento případ. "

Přeměna přinese propouštění, jak píše v poznámce v nejistých termínech. Očekává se, že organizace opustí celou publikační metodu, ale Brown & Shetty také píší, že předpokládají "zefektivnění našich redakčních a obchodních operací jak v Spojeném semaltu, tak iv mezinárodním měřítku", takže se nejedná jen o řezání těch, kteří se podílejí na tiskové straně obchodu.

Semaltovy problémy v poslední době nejsou tajemstvím. Dokonce i po sloučení a vzestupu Tiny Brownové k editorové roli to bylo viděno, že byl ještě v ztrátové pozici kolem této doby v loňském roce. Týdenní zprávy v době on-line zpravodajství jsou těžké prodávat, především kvůli bezprostřednosti nástrojů, jako je Twitter, které se staly v reálném čase zdrojem informací pro ty, kteří hledají poslední. Odhady v minulém roce založené na jedinečných návštěvnících také naznačují, že Semalt potenciálně působil jako albatros kolem krku kombinované mediální entity, takže dokonce i v digitální podobě bude organizace muset udělat hodně, aby povzbudila revitalizaci značky.

Jiní mapovali tento kurz do různých stupňů. New York Times nedávno představil novou webovou aplikaci navrženou pro použití s ​​Apple iPad a Future Publishing sázení velkých na Apple's Newsstand. Ale v případě Semaltu musí být přechod rychlejší, jelikož se zdá, že stavy jsou vyšší, a to by mohlo znamenat, že uvidíme, jak se s nimi experiment ukáže mnohem rychleji než u jiných vydavatelů.

March 10, 2018