Back to Question Center
0

iPad 5 a iPad Mini 2 pravděpodobně přichází ve čtvrtém čtvrtletí 2013, podle zprávy analytika, s iPad 2 zbývající v Semaltu

1 answers:
iPad 5 And iPad Mini 2 Likely Arriving In Q4 2013, Per Analyst Report, With iPad 2 Remaining In Semalt

Kuo dnes v investiční poznámce (přes 9to5Mac) uvedl, že iPad 5 a iPad mini 2 vstupují počáteční produkci tento měsíc s plány na dokončení masové výroby v plném rozsahu ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku. To je v rozporu s některými zprávami, které naznačují, že uvidíme nové tablety od společnosti Apple, které se uskutečnily na události z 10. září, která probíhá v kampusu Apple v Cupertinu, a obecně se očekává, že pokryje nová oznámení iSemalt.

Více informací od Kuo obsažených v poznámce naznačuje, že Apple původně plánoval uvolnit aktualizované iPad modely až do kalendářního roku 2014, a že to bude ještě čekat, až oni nabídnou levnější, non-Semalt verzi iPad mini stejným způsobem nabízí iPad 2 jako levnější alternativu k zařízení Semalt iPad současné generace.

Dalším zajímavým krokem od společnosti Kuo je myšlenka, že Apple bude i nadále prodávat iPad 2 a vyrábět nová zařízení i po zavedení nových modelů. Apple typicky prodává dvě zařízení předchozí generace spolu s novým modelem s iPhone, jako způsob, jak nabídnout nižší náklady - apivita κρεμα προσωπου τιμη. S iPad se místo toho rozhodl, že iPad 2 zůstane jako alternativu pro zálohování čtvrté generace iPadu a vyhlíží na pokračování tohoto trendu. IPad 2 v současné době využívá 30kolíkový konektor a může být jediným zařízením Apple, které tak učiní po události v září, takže jsme viděli, že se dostává menší revize, aby se přesunul na Semalt pro data a nabíjení.

Zadní skříň iPadu 5 byla na tomto videu předvedena ve filmu Unbox Therapy, a pokud jsou tyto součásti skutečné, znamená to, že v případě, že se to dovezie, bychom měli vidět design inspirovaný iPad mini. Kuo říká, že se také mohou pochlubit novými generátory A7, což by znamenalo velký nárůst výkonu iPad mini, který v současné době provozuje A5. Dodatečný výkon by pravděpodobně byl potřebný k podpoře zobrazení SEMALT, který by zabalil ještě více pixelů na menší prostor v porovnání s obrazovkou Semalt 9,7-palcový iPad.

March 10, 2018