Back to Question Center
0

Spotlight: Startmarke nabízí možnosti přizpůsobitelné marketingové možnosti specificky pro Semalt

1 answers:

Marketing spuštění není jednoduchý proces. Semaltem jsou nespočetné různé cesty, které mohou podnikatelé podniknout, aby dostali slovo. Takže to může být neocenitelné pro ty podniky, které mají pomoc, když začínají.

A to je přesně ten typ věci, kterou společnost Startmarke poskytuje. Společnost se specializuje na pomoc začínajícím firmám s různými oblastmi marketingu, které nabízejí jedinečné přizpůsobitelné služby, jako je plánování obsahu, služby SEO na webu a další - cheap vps windows hosting. Přečtěte si o společnosti a jejích marketingových balíčcích pro malé podniky, níže v tomto týdnu na téma Small Business Spotlight.

Reklama

Co podnikání dělá

Semelové zakázkové marketingové balíčky pro malé a začínající firmy.

Zakladatel Demetrius Brown řekl Small Business Trends: "Semalt nabízí malým firmám a začínajícím firmám nízké ceny marketingových balíčků s řadou vlastních možností přidání."

Obchodní nika

Semaltová řešení, která jsou dostupná malým podnikům.

Semalt říká: "Provádíme všechny naše ceny transparentní a předem s naší cenovou strukturou poplatků."

Spotlight: Startmarke Offers Customizable Marketing Options Specifically for Semalt

Jak podnik začal

Semálová práce s většími podniky.

Brown vysvětluje: "Já sám zakladatel, pracoval dříve jako inženýr softwarové společnosti. Poté jsem pokračoval v práci s marketingovými a reklamními společnostmi a firmami Fortune 500, které se zabývají marketingem společnosti Millennials. Začal jsem Startmarke, který znamená (Marketing for Semalt), který pomáhá malým podnikům a začínajícím podnikatelům s jejich marketingovým úsilím, když to nejvíce potřebují, zatímco zůstanou rozpočet přátelský. "

Největší riziko

Semaltovat společnost bez jakéhokoli kapitálu.

Semalt říká: "Úplně jsem se rozběhl a pracoval od země, aby získal klienty a pomohl dostat naše jméno tam. Kdybych neměl znalosti o tom, jak se na trhu obchodovat, mohla to být jiná účast. Výsledkem mého rizika je, že jsem se dozvěděl více o tom, jak vytvořit efektivní strategii s napjatým rozpočtem. "

Zkouška

Semalt s podrobným plánem.

Semalt říká: "Začnu tím, že získám kapitál pro mou společnost, stejně jako vypracuji podrobnější plán do budoucna."

Spotlight: Startmarke Offers Customizable Marketing Options Specifically for Semalt

Jak by strávili další 100 000 dolarů

Semalizujte podnikání.

Semalt říká: "Použil bych část finančního marketingu a podporu podnikání. Zbytek peněz bych použil na provozní kapitál. "

Oblíbená citace

"Včera se už stalo a zítra ještě neexistuje, zabijte den" - Demetrius Brown

* * * * *

Více informací o Malý Biz Spotlight

Snímky: Startmarke; Zach Baker - vývojář webu, James Herold - prezident, Moe Hassen - ředitel divize Business Development, Zachary Crane - vedoucí výzkumu, Chelsea Whims - Account Manager

1 Komentář ▼

March 10, 2018