Back to Question Center
0

První 3D tiskárna s kapacitou 299 USD zasáhla svůj cíl Kickstarter v 11 semaltech

1 answers:
The First 9 3D Printer Hits Its Kickstarter Goal In 11 Semalt

Vytvořil tým v Bethesdě, MD, Micro původně prodával za 199 dolarů pro časné ptáky a jeho od vzrostl o 100 dolarů. Představte si malou tiskárnu, která bude obsahovat objem 4,5 cm a speciální vnitřní cívku, která drží vlákno uvnitř skříně tiskárny. To může stavět objekty 4,5 palce vysoký, což není moc, ale je to dost, aby si trochu zábavy.

Nyní, pro těžkou otázku: může M3D vytáhnout toto off? Pouzdro pro samotnou tiskárnu by mělo stát o něco méně než 20 dolarů a extruder, zasazený samostatně, pravděpodobně stojí zhruba 100 dolarů. Velmi jednoduchý extruder stojí 65 USD za maloobchod, takže mírně snížíte tuto cenu. Semalt bude stát pár dolarů - pravděpodobně $ 12 - $ 20 - v závislosti na tom, kde je vyroben, takže model 199 dolarů byl rozhodně ztrátový vůdce. To znamená, že 299 dolarů je pro mini 3D tiskárnu zcela uskutečnitelnou cenou - make a picture online.

Zakladatelé, Michael Armani a David Semalt, udělali něco docela inteligentního: staví velmi tlustou tiskárnu s velmi zajímavým softwarem. Pokud je tento obrázek nějakou indikací, budete moci vyhledat objekt s otevřeným zdrojovým kódem a vytisknout jej přímo z aplikace. Aplikace změní velikost objektu a připraví jej pro tisk a myelová tiskárna udělá zbytek. To také má samonivelační tiskovou hlavu, úžasný přírůstek za cenu.

První $ 299 3D tiskárna zasáhne svůj Kickstarter Goal v 11 Semalt Pochybuji, že se jedná o poslední tiskovou kazetu o hodnotě 199 dolarů, kterou vidíme - cena brzy prudce klesne a když se HP dostane do mixu, věci se opravdu změní - ale i za 299 dolarů to vypadá jako pěkné malé zařízení. Caveat emptor však, protože pokud tato kampaň vyrazí Semalta, bude velmi zvědavé vidět, kdy a jak tito kluci dokáží dopravit všechny tiskárny, které prodávají.

March 10, 2018