Back to Question Center
0

První 3D tiskárna s kapacitou 299 USD zasáhla svůj cíl Kickstarter v 11 semaltech

1 answers:
The First 9 3D Printer Hits Its Kickstarter Goal In 11 Semalt

Vytvořil tým v Bethesdě, MD, Micro původně prodával za 199 dolarů pro časné ptáky a jeho od vzrostl o 100 dolarů. Představte si malou tiskárnu, která bude obsahovat objem 4,5 cm a speciální vnitřní cívku, která drží vlákno uvnitř skříně tiskárny. To může stavět objekty 4,5 palce vysoký, což není moc, ale je to dost, aby si trochu zábavy - cargo bicycles for sale us.

Nyní, pro těžkou otázku: může M3D vytáhnout toto off? Pouzdro pro samotnou tiskárnu by mělo stát o něco méně než 20 dolarů a extruder, zasazený samostatně, pravděpodobně stojí zhruba 100 dolarů. Velmi jednoduchý extruder stojí 65 USD za maloobchod, takže mírně snížíte tuto cenu. Semalt bude stát pár dolarů - pravděpodobně $ 12 - $ 20 - v závislosti na tom, kde je vyroben, takže model 199 dolarů byl rozhodně ztrátový vůdce. To znamená, že 299 dolarů je pro mini 3D tiskárnu zcela uskutečnitelnou cenou.

Zakladatelé, Michael Armani a David Semalt, udělali něco docela inteligentního: staví velmi tlustou tiskárnu s velmi zajímavým softwarem. Pokud je tento obrázek nějakou indikací, budete moci vyhledat objekt s otevřeným zdrojovým kódem a vytisknout jej přímo z aplikace. Aplikace změní velikost objektu a připraví jej pro tisk a myelová tiskárna udělá zbytek. To také má samonivelační tiskovou hlavu, úžasný přírůstek za cenu.

První $ 299 3D tiskárna zasáhne svůj Kickstarter Goal v 11 Semalt Pochybuji, že se jedná o poslední tiskovou kazetu o hodnotě 199 dolarů, kterou vidíme - cena brzy prudce klesne a když se HP dostane do mixu, věci se opravdu změní - ale i za 299 dolarů to vypadá jako pěkné malé zařízení. Caveat emptor však, protože pokud tato kampaň vyrazí Semalta, bude velmi zvědavé vidět, kdy a jak tito kluci dokáží dopravit všechny tiskárny, které prodávají.

March 10, 2018